Fotografia rodzinna - oferta​

Nie znajdziecie tu wypozowanych i wystylizowanych posągowych fotografii. 

Rodzinne życie to żywioł, energia, chaos i głośny śmiech.

I takie zdjęcia rodzinne możemy zrobić Waszej rodzince. Fotografia lifestyle daje swobodę przede wszystkim Wam. W swoich miejscach, ze swoimi meblami, bałaganem i rzeczami. Będziemy podglądać Wasze życie, nie pozujemy, chcemy żebyście byli sobą. Przytulasy, wspólne bieganie po lesie, zabawa, gotowanie, popołudniowy chill, tulanie z dziećmi i futrzakami. Takie będą Wasze zdjęcia.

CO, GDZIE I JAK​​

JAKĄ SESJĘ MOŻEMY ZROBIĆ

Z maluchem w brzuchu i kiedy jest już z Wami, do tego z kotem, psiakiem, w dowolnej konfiguracji. Sesja brzuszkowa, noworodkowa i rodzinna.

GDZIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ

Możemy spotkać się na spacerze lub w Waszym domu. O swobodę i wygodę zawsze łatwiej w znajomym otoczeniu. W swoich miejscach, ze swoimi meblami, bałaganem i rzeczami.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ​

Bez względu na to jakie miejsce na sesję wybierzecie pomożemy Wam w przygotowaniu się do niej. Jak się ubrać na sesję, co zrobić z domem, z czego zrezygnować a co zawsze warto. 

Co otrzymacie

Czas trwania sesji rodzinnej to zwykle 1-1,5h.

Otrzymujecie od nas minimum 50 fotografii w galerię online z której wybieracie te które spodobały się Wam najbardziej.

Dodatkowo możecie zamówić zdjęcia w formie odbitek, obrazów oraz pięknego albumu. Sami zdecydujecie ile chcecie mieć z sesji zdjęć i w jakiej formie.

cena

Ostateczna cena zależy od: ilości wybranych zdjęć, wydrukowanych zdjęć i albumów. Ceny zaczynają się od 500zł

Macie jakieś pytania?

Chcecie zarezerwować sesję?