i nie tylko ślubnego

Fotografia ślubna to nie pojedyncze zdjęcie. To zawsze jest historia. Pełna emocji, czułości, wzruszeń, nieoczywistych momentów i zaskoczeń. Jako fotografowie ślubni przykładamy olbrzymią uwagę do relacji między Wami i tej jaka łączy Was z bliskimi. Reportaż ślubny jest sztuką obserwacji i przewidywania aby zatrzymać to co umyka uwadze innych. Wypatrujemy subtelnych gestów i momentów, które drugi raz już się nie powtórzą. Sesje są świetnym uzupełnieniem historii ślubnej. Czy to sesja narzeczeńska czy sesja poślubna plenerowa.

Fotografujemy w różnych miejscach – śluby w Niemczech czy Irlandii, ale też w naszych Katowicach, Krakowie, Bielsku czy na Mazurach. Z każdego zdjęcia, które zrobiliśmy jesteśmy dumni, każde ma dla nas ogromne znaczenie i każde ma swoją małą historią, którą znają najlepiej bohaterowie naszych fotografii. A teraz otwieramy przed Wami nasze portfolio fotografa ślubnego.

pełne Ślubne historie

Wasze historie.
O miłości, szalonych pomysłach, podróżach,
kotach, psach, ulubionych zakątkach i smakach

Romantyczne śluby i te zwariowane, 
nad jeziorem, klasyczne i rustykalne.
Z dziką zabawą, pełne radości i uśmiechu.

O poranku i w promieniach zachodzącego słońca.
Sesje w górach i nad morze. 
Sesje zagraniczne i te zaraz obok domu

Poza ślubami

Portfolio fotografa ślubnego obfituje nie tylko w zdjęcia ślubne. Ślub to początek naszych spotkań. Często widzimy się z naszymi parami na sesji na rocznicę ślubu. To przecież sesje o miłości, a ta przecież nie kończy się na dniu ślubu, więc możemy spotykać się tak często jak tylko chcecie. Możemy także spotkać się na sesji z kiedy oczekujecie Waszego maleństwa albo już wtedy kiedy pojawi się na świecie. Każdy powód jest dobry aby zachować go na fotografiach.

Bo zdjęcia można mieć z każdej okazji. 
Dobry prezent na rocznicę ślubu to wspólne świętowanie Waszej miłości.

Sesja po Waszemu, z maluchem w brzuchu i kiedy jest już z Wami. Wasza codzienność, wspólna zabawa i odkrywanie świata.

Sesja dla kobiety lub dla dwojga.
Fotografie delikatne, zmysłowe i piękne.