0019 sesja slubna za granica - 1

Sesja ślubna za granicą

Plener ślubny za granicą to brzmi kosztownie, ale wcale nie musi być to abstrakcja.

zagraniczna sesja ślubna

Sesja ślubna za granicą

czy gra jest warta świeczki

Plener ślubny za granicą jest zdecydowanie opcją bardziej czasochłonną i droższą od standardowej sesji ślubnej ale czy czasem nie warto jest podążać za marzeniami? Sesja na klifach Irlandii, we Włoskim miasteczku z kawą i lodami, nad Chorwackim morzem albo w winnicy… Wyobraźnia ruszyła? Sprawdźmy więc jak to jest z kosztami.

SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ​

ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA​

Plener ślubny za granicą

Przygoda – możliwość odkrycia nowego miejsca lub powrót do swoich ukochanych zakamarków w sentymentalnej podróży. 

Kompletna zmiana otoczenia – zupełnie inne miejsca niż wszystko co dostępne w Polsce.

Coś czego nie mają inni – takiej sesji gwarantujemy będą zazdrościli Wam wszyscy znajomi.

 

Sesja ślubna za granicą to wyjątkowe doświadczenie, które zostanie Wam w pamięci na długo, bo będzie niesamowitą przygodą, która pozwoli na dłużej oderwać się od codzienności a oprócz tego będziecie mieć wspaniałe i oryginalne zdjęcia ślubne.

CZY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI DLA WAS? ​

a zdjęcia doceniają międzynarodowe stowarzyszenia

plener ŚLUBNy ZA GRANICĄ​​

SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ​​

ile czasu poświęcić na

Plener ślubny za granicą

Sesja ślubna za granicą i jej zorganizowanie to zawsze wyzwanie, ale od tego macie nas. Wykonaliśmy tych sesji już trochę i wiemy co jest kluczowe. Plener ślubny za granicą wymaga więcej czasu – albo inaczej – dobrze jest przeznaczyć na niego więcej czasu, skoro kosztuje Was więcej.

samochodem czy samolotem

Praga, Wiedeń, Drezno, Alpy Austriackie – to zdecydowanie kierunki samochodowe, które możemy bez problemu zamknąć w dwóch dniach – sesja wieczorna i poranna. 
Chorwacja, północne Włochy – zależy od cen biletów lotniczych, Toskania, Wyspy Kanaryjskie, Londyn, Hiszpania, Majorka – to już zdecydowanie kierunki lotnicze. I tu warto mieć te 3-4 dni w zależności od długości lotu i siatki przewoźnika. 

Po co aż tyle dni?

W dniu przyjazdu po 8h podróży nie ma szans na dobre zdjęcia, a więcej dni na miejscu to więcej miejsc, które możemy odwiedzić i więcej zdjęć dla Was.

Pary, które nas wybrały
nie żałują
040 zdjecia slubne slask katowice portfolio23 - 2
Magda i Daniel

Chciałbym serdecznie zarekomendować współpracę z Anią i Piotrem. Stanowią świetnie zgrany duet, pełen profesjonalizmu na każdym poziomie- dbałość o każdy szczegół, otwarci na rozmowę, z poczuciem humoru, profesjonalna obsługa fotograficzna wesela oraz sesji górskiej z dwoma psami! Dziękuję Wam za poświęcony czas i wspaniały album który zachwyca wszystkich gości.

portfolio fotografa slubnego22 305 - 3
Klaudia i Piotrek

Ania i Piotrek to najlepszy duet fotografów jaki można spotkać – i wybrać. Perfekcyjni w swojej pracy, co widać w ich portfolio. Ich zdjęcia żyją, czuje się emocje tak jakby się tam było ponownie. Z radością wspominam każde spotkanie z nimi! Są fantastycznymi ludźmi. Polecamy z mężem współpracę z tym duetem 

033 zdjecia slubne slask katowice portfolio23 - 4
Magda i Kamil

Współpraca z Anią i Piotrkiem była super. Pełen profesjonalizm. Wystarczyło nam, że zobaczyliśmy ich zdjęcia ze ślubu znajomych i to wystarczyło, żeby podjąć decyzję. Co nas urzekło w ich zdjęciach? Naturalność, brak sztucznych póz i uśmiechów, momenty uchwycone na fotografii. Polecam ! 

Sesja ślubna za granicą

PLENER ŚLUBNY ZA GRANICĄ​

organizacja i logistyka

Plener ślubny za granicą

Sesja ślubna za granicą jest logistycznym wyzwaniem i każdą planuje się inaczej. Dużo zależy od naszego i Waszego kalendarza oraz siatki połączeń lotniczych. O czym trzeba pamiętać:

  • Bilety – zawsze bez przesiadek na które szkoda czasu.
  • W zależności od kierunku 1-2 bagaże podręczne dla nas i jeden duży rejestrowy dla Was (w strojach ślubnych nie polecicie).
  • Wynajęcie samochodu – zwykle w lokalnej małej wypożyczalni (nie wymagają wysokich depozytów) lub plan komunikacji miejskiej (np. w Wenecji)
  • Nocleg – podstawowy standard – łóżko, poduszka, łazienka – sucho i ciepło.
  • Poznanie warunków na miejscu – gdzie jeść, gdzie parkować, za co trzeba dodatkowo zapłacić (wstępy, parkingi)
  • plan podróży (optymalne miejsca tankowania)

W sezonie loty w weekendy nie są możliwe ( są też najdroższe) ze względu na śluby. Musimy mieć pewność powrotu przed kolejnym zleceniem.

Wybór miejsc na sesję to nie tylko miejsca znane i lubiane ale też te mniej oczywiste, klimatyczne, podkreślające charakter sesji. Na dłuższych sesjach warto rozważyć nieślubne stylówki – kto powiedział, że wszystkie zdjęcia ślubne muszą być w ślubnych strojach.

ile kosztuje SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ​

Jeśli sesja ślubna za granicą ma być alternatywą do sesji w lesie czy w górach to zdecydowanie koszty sesji zagranicznej są wyższe. Ale sesja np w Pałacu w Kamieńcu to 800zł/2h, albo Fanzeum 1600/2h to wyjazd do Pragi czy nawet Wenecji będzie spokojnie w podobnych lub mniejszych kosztach a różnorodność zdjęć z sesji i poziom przyjemności zupełnie inny.

Plener ślubny za granicą możecie połączyć z Waszymi wakacjami – wtedy spędzamy razem kilka dni a potem każdy idzie w swoją stronę – wy dalej odpoczywacie – my wracamy do pracy.

za co płacicie dodatkowo

  • koszty dojazdu
  • nocleg i jedzenie
  • parkingi, wstępy, bilety

zapytaj o ofertę

Napisz do nas

Sprawdźmy czy w kalendarzu mamy wolny Wasz termin ślubu. Śmiało zacznijcie wiadomość od CZEŚĆ! Nie trzeba nam panować i kłaniać w pas. Czujcie się swobodnie, bo tak chcemy aby pozostało do samego końca.

Przyda się informacja o dacie i planowanym miejscu ślubu.

Jesteśmy z Sosnowca. Fotografujemy wszędzie gdzie nas potrzebujecie
Na wiadomości staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe, ale jeśli w ciągu 24h nie dostaniecie od nas odpowiedzi – zadzwońcie. Internety czasami wrzucają wiadomości w spam i zwyczajnie możemy nie zauważyć.
019 sesja slubna w plenerze slask katowice portfolio23 - 5
Formularz kontaktowy
Kazali nam to napisać przy formularzu więc jest. Wysyłając do nas zapytanie, podajesz nam swoje dane (żadne odkrycie…wszyscy od lat to robią i nic się nie zmieniło). Aby Wam odpowiedzieć i przesłać ofertę klikamy – odpowiedz – czyli przetwarzamy dane. A potem nie dzieje się już z tymi danymi nic. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziecie w Polityce Prywatności

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ