sesja we dwoje śląsk, sesja we dwoje katowice

SESJE DLA PAR​

DOSKONAŁY SPOSÓB NA ŚWIĘTOWANIE PIERWSZEGO, DRUGIEGO I KAŻDEGO KOLEJNEGO ROKU RAZEM.

Sesja we dwoje nie musi być tylko z okazji ślubu. Bo zdjęcia można mieć z każdej okazji. Możecie sprawić sobie prezent na rocznicę albo po prostu bez okazji. Bo zawsze warto jest mieć zdjęcia na których wyglądacie pięknie.

Na jakiej sesji możemy się spotkać?

na walentynki, na rocznicę, sesję świąteczną i taką zupełnie bez okazji.

Sesja to czas dla Was. Możemy spotkać się na rocznicę, walentynki, pierwszą niedzielę lata, albo po prostu bez okazji. Świętować miłość można zawsze. Nie potrzebujecie specjalnej okazji aby taką sesję zrobić. Zachowacie wspomnienia tego jacy jesteście dziś na później a za 40 lat obudzicie się nadszarpnięci zębem czasu i spojrzycie na spędzony ze sobą czas. Pewnie serca przyspieszą na wspomnienie tych dni. Możemy spotkać się w plenerze, w Waszym domu lub naszym studio. Przygotowaliśmy je z myślą o naturalnych sesjach i na pewno doskonale się odnajdziecie w naszych wnętrzach.

sesja zakochanych we dwoje​

Podaruj ukochanej osobie wspólnie spędzony czas, który dzięki uchwyceniu go w obiektywie będzie stanowił wspaniałą pamiątkę na wiele lat. Sesja rocznicowa to doskonały sposób na pokazanie Waszej miłości poprzez zdjęcia drobnych gestów, uśmiechów czy pełnych miłości spojrzeń. Zdjęcia zakochanych to fantastyczna pamiątka, którą możecie później wyeksponować na ścianach swojego wspólnego mieszkania. Ba nawet bez okazji możecie sobie zrobić sesję – tylko po to żeby mieć co wspominać po latach. Fotografia to sposób na chwytanie niezwykłych momentów, ulotnych chwil, które nigdy więcej się nie powtórzą. Wykonujemy zdjęcia dla par, które za kilka lat będą doskonałym sposobem na pokazanie dzieciom ich rodziców z przed lat. Nasze fotografie wykonujemy na Śląsku głównie w Katowicach i okolicach, ale również na terenie całej Polski i poza jej granicami. Wszystko zależy od tego gdzie chcecie uchwycić swoje wyjątkowe chwile. Zadbajcie o swoje wspomnienia i zarezerwujcie sesję już dziś!

zdjęcia we dwoje

sesja pary

 • sesja do 2h
 • dwoje fotografów
 • do wyboru: Wasz dom, plener, nasze studio
 • 10 zdjęć
 • 10 odbitek 15x23cm  w pudełku
 • zdjęcia do wyboru z galerii

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
Nasze indywidualne podejście i doświadczenie
W cenie dojazd do 30km od Myszkowa

Cena: 700zł

opcje dodatkowe

 • dodatkowe zdjęcia – 40zł/szt
 • pakiet wszystkich zdjęć 900zł
 • dojazd powyżej limitu – 2 zł/km
 • albumy – od 360zł
 • obrazy i powiększenia od 70zł

Możemy się spotkać na sesję w Waszym domu, w plenerze lub w naszym studiu.

Będziemy podglądać Wasze życie, nie pozujemy, chcemy żebyście byli sobą. Przytulasy, wspólne bieganie po lesie, zabawa, gotowanie, popołudniowy chill, tulanie z dziećmi i futrzakami. Takie będą Wasze zdjęcia. Spotkajmy się na sesji rodzinnej w Waszych kątach, w plenerze a może w naszym studiu.Urządziliśmy je z myślą o naturalnych i żywiołowych sesjach więc na pewno doskonale się odnajdziecie w tym klimacie.

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ