Po co nam sesja narzeczeńska - Fotodziwaki.pl

Po co nam sesja narzeczeńska

Beznazwy-1

Po co Wam sesja narzeczeńska?

To chyba pierwsze pytanie jakie zadaje sobie każda para. Nic więc w tym dziwnego że Wy również się zastanawiacie po co jest Wam to potrzebne do szczęścia. Rodzice czy dziadkowie raczej takiej sesji nie robili, więc nie ma presji z ich strony na takie zdjęcia. Z drugiej strony nas poznaliście trochę na spotkaniu albo na skype, ale na dobrą sprawę dalej jesteśmy obcymi dla Was ludźmi, a dzięki sesji narzeczeńskiej możemy się wzajemnie lepiej poznać. Pewne jest jedno i potwierdzają to wszystkie nasze pary, które na sesję się zdecydowały – mniej stresuje Was obecność fotografa w dniu ślubu.

Sesja narzeczeńska to zazwyczaj Wasz pierwszy kontakt z profesjonalną sesją i fotografem, więc często obawiacie się skrępowania. Ale tak naprawdę sesja to świetna zabawa, z której pozostaną Wam piękne zdjęcia nie tylko dla Was, lecz także dla Waszych dzieci. To także okazja by odkrywać siebie na nowo. Wracamy do Waszych miejsc, do początków Waszej znajomości. Ulubiona kafejka czy park do którego chodziliście na pierwsze randki. Możemy fotografować Was wszędzie. W waszym domu, przy remoncie, z kotem, psem, przy kubku gorącej kawy. Warto pomyśleć także o sesji narzeczeńskiej jako okazji do zrealizowania tych najbardziej szalonych pomysłów, które ograniczają nieco ślubne stroje – proszki holi, świece dymne, zwierzaki.

Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać na milion sposobów (ale o tym niżej). Sesja narzeczeńska to przede wszystkim Wasz wspólnie spędzony czas. To jest najważniejsze. Potraktujcie tą sesję jako dzień tylko dla Was. Odłóżcie wszystko na bok. Laptopa, telefony, maile z pracy. Wprowadźcie się w dobry nastrój pysznym śniadaniem i porannym przytulaniem, a potem zróbmy zdjęcia – totalnie Wasze.

sesja narzeczenska nikiszowiec025-sesja-narzeczeńska-w-tatrachsesja narzeczenska santorini

Jak możecie wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej?

 • zaproszenia, podziękowania, save the date
 • dekoracja na sali weselnej
 • wasza strona www dla gości weselnych
 • podziękowania dla rodziców w formie albumu lub prezentacji
 • księga gości
 • dekoracja waszego gniazdka
 • nowe profilowe na FB i Insta

ania-i-dorian-sesja-narzeczenska-bielsko-biala_001sesja-narzeczenska-wroclaw_011wiosenna-sesja-narzeczenska-nikol-i-lukasz_019

O czym pamiętać przygotowując się do sesji?

 • Dobry sen. To nie tylko ważne przed sesją narzeczeńską, ale i przed ślubem i sesją poślubną. Cienie pod oczami wyglądają nie najlepiej, a Wasze zmęczenie nie sprzyja dobrej atmosferze i dobrym zdjęciom.
 • Fryzura i makijaż. Włosy nie muszą być perfekcyjne, ale za to makijaż już tak.
 • Wybierzcie stroje, które najlepiej oddają Wasze charaktery. Nie ma konieczności polowania w centrum handlowym na nową stylówkę. Ubierzcie to w czym dobrze się czujecie. Dżiny, ramoneski, koszule w kratę. Na zdjęciach nie chcemy was- przebranych za obcych ludzi. Nie kombinujcie za bardzo – wystarczy że stroje po prostu będą do siebie pasować.
 • Wybór miejsca i tematu. Dobrze jeśli wiemy co lubicie, gdzie spędzacie wolne chwile. Jeśli planujecie motyw przewodni również możemy go wykorzystać. Choć pamiętajcie, że Waszych emocji nie zastąpi nic.
 • Możecie zabrać na sesję swojego czworonoga. Skupieni na nim zapomnicie o nas.
 • Najlepiej wybrać poranek lub zachód słońca. Oprócz znośnych temperatur, zwłaszcza latem, mamy do dyspozycji magiczne światło.
 • Nie róbcie sesji na ostatnią chwilę. Im bliżej daty ślubu tym przybywa obowiązków i stresu co nie pomaga przy fotografowaniu.

Narzeczeństwo jest wyjątkowym czasem. To ważna część Waszej miłosnej historii, którą będziecie mogli pokazać waszym dzieciom. Po latach wspominać będziecie na zdjęciach, że w dniu ślubu wyglądaliście nieziemsko pięknie i stylowo, plener ślubny zrealizowaliście w wymarzonym miejscu, oczekiwaliście pierwszego dziecka czy utrwaliliście pierwszy uśmiech, ząbek, pierwszy krok. Ale również przypomnicie sobie ten zwariowany moment swojego życia, kiedy wszystko pędziło jak szalone, wy celebrowaliście najlepsze lata swojej młodości. Na naszych sesjach nie ma pozowania. Sesja narzeczeńska jest sesją, którą będziecie wspominać jako czas dobrej zabawy a nie horroru o którym chce się zapomnieć. W zdjęciach przecież chodzi o radość.

Sesja w londynieania-i-dorian-sesja-narzeczenska-bielsko-biala_006sesja-narzeczenska-w-bw_006

Zobacz nasze sesje narzeczeńskie – klik.

pp grid placeholder category recent posts - 1

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *