Sesje lifestyle - Fotodziwaki.pl

Sesje lifestyle

Sesje rodzinne, we dwoje, brzuszkowe czy sesje noworodkowe fotografujemy lifestylowo.

Czyli jak? Czyli po Waszemu.

Nie ustawiamy, nie pozujemy, chcemy żebyście byli sobą. Takie sesje to wspólne spacery, zabawa, gotowanie, popołudniowy chill, tulanie z dziećmi i futrzakami.

sesje rodzinne lifestyle_folio 2020_030

Sesja domowa

Wspólna sesja rodzinna czy sesja we dwoje to nie sesja do katalogu wnętrzarskiego. Będziemy potrzebować tylko 3 rzeczy:

  • światła – najlepiej naturalnego – bez światła nie ma fotografii
  • porządku – tak żeby się o buty nie potykać. To co warto pozbierać to kable, niepotrzebne rzeczy, butelki z kuchni, ścierki, gąbki. Zostawcie wszystkie ulubione przedmioty, książki, zabawki, koce.
  • Waszego dobrego nastawienia – pokłóceni nie idziecie na sesję Sesja zdjęciowa to historia o Was, Waszej codzienności i życiu. 
sesje rodzinne lifestyle_folio 2020_002

Sesja rodzinna w plenerze

Wspólną sesję rodzinną czy we dwoje możemy zrobić także poza czterema ścianami w plenerze. Zazwyczaj 2-3h przed zachodem słońca. Na sesji najważniejszy jest Wasz komfort, więc miejsce gdzie robimy zdjęcia wybieramy tak abyście czuli się swobodnie. W razie gdyby pogoda nas zawiodła zmieniamy termin sesji. Nie każdy ostatecznie lubi moknąć na deszczu.

Jak się przygotować do sesji

Zawsze możecie liczyć na pomoc w przygotowaniu swoich wnętrz do zdjęć, nie posprzątamy za Was, ale powiemy których pomieszczeń nie musicie ruszać.


Podpowiemy też jak się ubrać na sesję.
Jeśli Wasze zwierzaki – psiaki, kociaki, kameleony mają na to ochotę mogą się fotografować razem z Wami.

Sesja trwa około godziny, czasem dwie, czasem trzy. Czas zależy od wielu czynników.

    Zdjęcia gotowe są w ok 4 tygodnie

Sesja brzuszkowa

sesje rodzinne lifestyle_folio 2020_003
Jeśli spodziewacie się malucha i chcecie czas oczekiwania zatrzymać na zdjęciach nie planujcie sesji na ostatnią chwilę. Sesję ciążową polecamy zrobić w okolicach 7 miesiąca, kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a przyszła mama jest w dobrej formie.

Sesja noworodkowa

sesje rodzinne lifestyle_folio 2020_007

Kiedy Wasz maluch jest już na świecie możemy się spotkać kiedy już oswoicie sytuację. Fotografujemy noworodki w ramionach rodziców, kiedy bezkarnie wpatrujecie się w maleńkie nóżki i tulicie swoją pociechę. Maluch nie musi przespać całej sesji więc nie musicie się spieszyć z terminem.

 

Sesja we dwoje i sesja rodzinna

sesje rodzinne lifestyle_folio 2020_033

Kiedy tylko macie ochotę wpadajcie. Na wiosenne sesje w kwitnących kwiatach, letnie popołudnia skąpane w słońcu, jesienne zdjęcia pełne kolorowych liści, czy zimowe lepienie bałwana. Każda pora i powód jest dobry, a za 15 lat będzie do czego się uśmiechnąć i powspominać. Pamiętajcie żeby na sesji nie być na głodnego, chyba że planujemy wspólne gotowanie.