ALBUMY NA ZDJĘCIA​

Jesteśmy w tej materii tradycjonalistami i uważamy, że zdjęcia ogląda się na papierze. Album ze zdjęciami to niezwykła rzecz. Cieszy oko na półce, a w środku skrywa wyjątkową i piękną historię. Przewijanie zdjęć na chłodnym ekranie telefonu nigdy nie będzie tym samym co dotknięcie ich na żywo.

Kiedy ostatnio zajrzeliście do zdjęć zrobionych telefonem pół roku temu? No właśnie…
Dzięki albumom i wydrukowanym zdjęciom możecie podzielić się wspomnieniami z bliskimi. Oni też poczują się jakby byli z Wami.

Wasze zdjęcia zasługują na coś więcej niż folder na chmurze czy na dysku. Powinny być dotykane, przechodzić z pokolenia na pokolenie i trwać dłużej niż Wasz telefon. Możemy zaproponować Wam różne rodzaje albumów, formaty i personalizację okładek. Każdy album oprawiony i wykonany jest idealnie. Wygląda na to że nasz perfekcjonizm stał się synonimem gwarancji jakości. Cenimy sobie prostotę i elegancję. To one nadają naszym albumom niezwykłego wyglądu. Ręczne wykonanie i znakomita jakość pozwalają cieszyć się nimi przez wiele lat. 

Wasz album jest jedyny i niepowtarzalny – indywidualnie zaprojektowany. Możecie liczyć na minimalistyczny projekt – aby album podobał się Wam dziś, jutro i za 20 lat. Wybrany przez Was materiał na oprawę możecie wzbogacić o zdjęcie na okładce lub nadać indywidualnego charakteru grawerem z Waszymi imionami. O tym jak wyglądają albumy ślubne decydują nasze pary same. Pomożemy, doradzimy i zaprojektujemy, ale ostateczny wybór zawsze należy do Was.

JAK WYGLĄDAJĄ ALBUMY PRAWIE NA ŻYWO ZOBACZCIE NA FILMIE PONIŻEJ​

W przeciwieństwie do fotoksięgi nie rozkłada się na płasko ale to album z największymi zdjęciami. Może ma cienkie strony, ale papier o strukturze jedwabiu gwarantuje znakomitą jakość. Dzięki tym cienkim stronom może zawierać 180 stron i dalej nie stanowi narzędzia zbrodni.

cechy charakterystyczne

 • drukowane zdjęcia
 • grzbiet książkowy
 • cienkie karty
 • gł. duże zdjęcia
 • ok. 80 zdjęć w podstawie
 • format: 20x30cm, 30x30 cm, 25x35cm, 30x40cm

to stylowy i nowoczesny album. Fotoksięgi to kwintesencja stylu i najwyższej jakości. Karty naświetlone są na jedwabistym papierze fotograficznym i złożone na specjalnych przekładkach, aby album rozkładał się na płasko. Przewagą fotoksięgi jest to, że można umieścić w niej naprawdę duże zdjęcia – nawet 25x70cm – przy albumie o rozmiarach 25x35cm.

cechy charakterystyczne

 • odbitka jako strona
 • grzbiet rozkładany na płasko
 • sztywne grube karty
 • duże i małe zdjęcia
 • ok. 70 zdjęć w podstawie
 • format: 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm, 25x35cm

to produkt , który będzie pamiątką na wiele lat. Idealny dla tradycjonalistów. Mody się zmieniają, trendy przemijają, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli szukacie dla swoich wspomnień czegoś ponadczasowego, to te albumy właśnie takie są. Solidne i dystyngowane. Czarne, eleganckie karty, przedzielone pergaminem nadają eleganckiego wyglądu. Personalizowana okładka, eleganckie czarne karty i pergaminowe przekładki. Albumy wyklejane są z szczególną dbałością, by zachwycały i opowiadały historię Waszego Dnia.

ALBUM KLASYCZNY

 • wyklejane zdjęcia
 • grzbiet książkowy
 • czarne karty+pergaminy
 • średniej wielkości zdjęcia
 • ok. 80 zdjęć w podstawie
 • format: 33x33cm
Drukowane odbitki mają niezastąpiony urok i wartość, którą trudno odtworzyć cyfrowo. Odporność na awarie, emocjonalne wartości oraz estetyczny potencjał sprawiają, że inwestowanie w drukowane zdjęcia to strzał w dziesiątkę, który pozwoli cieszyć się wspomnieniami na długie lata. Dodatkowo mamy dla nich bezpieczną przystań, aby się nie pogubiły w szufladach. MemoryBoxy i Art boxy są idealne do przechowywania odbitek i albumów. Śliczny i praktyczny sposób aby luźne zdjęcia nigdy się nie pogubiły. Miła w dotyku, elegancka i estetyczna forma przechowywania zdjęć, zawiera 100 odbitek. Wszystkie najważniejsze wspomnienia są w jednym miejscu.

ZDJĘCIA DO RAM, OBRAZY NA PŁÓTNIE, ARTBOARDY

Coś dla miłośników większych formatów i galerii zdjęć na ścianie. Ulubione zdjęcia mogą ozdobić Waszą przestrzeń w domu. Możecie wykorzystać odbitki, powiększenia w ramkach, obrazy na płótnie i artboardy – zdjęcia na piance.

FINE ART to piękny matowy papier, który zawsze wygląda znakomicie w każdej ramie.

OBRAZY drukujemy na doskonałych matowych płótnach i naciągamy na blejtramy sosnowe.

ARTBOARDY to super lekkie rozwiązanie dla zdjęć. Można zawieszać je bez użycia wiertła

O druk nie musicie się martwić – idealne odwzorowanie kolorów, trwałość.

ROZMIARY od 20x30cm AŻ DO 100x150cm

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ