ocali Wasze zdjęcia od zapomnienia

rings

Jesteśmy w tej materii tradycjonalistami i uważamy, że zdjęcia ogląda się na papierze. Album ze zdjęciami to niezwykła rzecz. Cieszy oko na półce, a w środku skrywa wyjątkową i piękną historię. Przewijanie zdjęć na chłodnym ekranie telefonu nigdy nie będzie tym samym co dotknięcie ich na żywo. Kiedy ostatnio zajrzeliście do zdjęć zrobionych telefonem pół roku temu? No właśnie…

Możemy zaproponować Wam różne rodzaje albumów, opcje formatów i wykończeń. Każdy album oprawiony i wykonany jest idealnie. Perfekcjonizm daje znać o sobie.

poznaj oferte fotografa
Cenimy sobie prostotę i elegancję. To one nadają naszym albumom niezwykłego wyglądu. Ręczne wykonanie i znakomita jakość pozwalają cieszyć się nimi przez wiele lat. Wasz album jest jedyny i niepowtarzalny – indywidualnie zaprojektowany. Fotografie układamy w ciekawą i wciągającą opowieść o Waszym dniu. Możecie liczyć na minimalistyczny projekt – aby album podobał się Wam dziś, jutro i za 20 lat. Wybrany przez Was materiał na oprawę możecie wzbogacić o zdjęcie na okładce lub nadać indywidualnego charakteru grawerem z Waszymi imionami.
Jaki album możecie wybrać
Beznazwy-1

ALBUM KLASYCZNY

to produkt , który będzie pamiątką na wiele lat. Idealny dla tradycjonalistów. Mody się zmieniają, trendy przemijają, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli szukacie dla swoich wspomnień czegoś ponadczasowego, to te albumy właśnie takie są. Solidne i dystyngowane. Czarne, eleganckie karty, przedzielone pergaminem nadają eleganckiego wyglądu. Personalizowana okładka, eleganckie czarne karty i pergaminowe przekładki. Albumy wyklejane są z szczególną dbałością, by zachwycały i opowiadały historię Waszego Dnia.

Format albumu 33×33 cm.

Beznazwy-1

FOTOKSIĘGA – FOTOALBUM

to stylowy i nowoczesny album. Fotoksięgi to kwintesencja stylu i najwyższej jakości. Karty naświetlone są na jedwabistym papierze fotograficznym i złożone na specjalnych przekładkach, aby album rozkładał się na płasko. Przewagą fotoksięgi jest to, że można umieścić w niej naprawdę duże zdjęcia – nawet 25x70cm – przy albumie o rozmiarach 25x35cm.

Format dostępny: 25x35cm W mniejszej wersji dla rodziców również 20×30

Beznazwy-1

STORYBOOK

Wykonany na papierze o strukturze jedwabiu zbliżonym do odbitki i oprawiony w piękne płótno. Storybook w przeciwieństwie do fotoksięgi nie rozkłada się na płasko, ale większość zdjęć zajmuje całą stronę. Zawierać może nawet do 200 stron

Format dostępny: 26x35cm. W mniejszej wersji dla rodziców również 20×30

Albumy prawie na żywo zobaczcie na filmie poniżej