Jak wyglądają albumy ślubne i rodzinne

i FOTOPRODUKTY

Jesteśmy w tej materii tradycjonalistami i uważamy, że zdjęcia ogląda się na papierze. Album ze zdjęciami to niezwykła rzecz. Cieszy oko na półce, a w środku skrywa wyjątkową i piękną historię. Przewijanie zdjęć na chłodnym ekranie telefonu nigdy nie będzie tym samym co dotknięcie ich na żywo.

Kiedy ostatnio zajrzeliście do zdjęć zrobionych telefonem pół roku temu? No właśnie… Dzięki albumom i wydrukowanym zdjęciom możecie podzielić się wspomnieniami z bliskimi. Oni też poczują się jakby byli z Wami.

Co możemy Wam zaproponować

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE ALBUMY I CO CZYNI JE WYJĄTKOWYMI​

albumy

Wasze zdjęcia zasługują na coś więcej niż folder na chmurze czy na dysku. Powinny być dotykane, przechodzić z pokolenia na pokolenie i trwać dłużej niż Wasz telefon. Możemy zaproponować Wam różne rodzaje albumów, formaty i personalizację okładek. Każdy album oprawiony i wykonany jest idealnie. Wygląda na to że nasz perfekcjonizm stał się synonimem gwarancji jakości. Cenimy sobie prostotę i elegancję. To one nadają naszym albumom niezwykłego wyglądu. Ręczne wykonanie i znakomita jakość pozwalają cieszyć się nimi przez wiele lat. 

Wasz album jest jedyny i niepowtarzalny – indywidualnie zaprojektowany. Fotografie układamy w ciekawą i wciągającą opowieść o Waszym dniu. Możecie liczyć na minimalistyczny projekt – aby album podobał się Wam dziś, jutro i za 20 lat. Wybrany przez Was materiał na oprawę możecie wzbogacić o zdjęcie na okładce lub nadać indywidualnego charakteru grawerem z Waszymi imionami. O tym jak wyglądają albumy ślubne decydują nasze pary same. Pomożemy, doradzimy i zaprojektujemy, ale ostateczny wybór zawsze należy do Was.

Jaki album możecie wybrać

ALBUM KLASYCZNY

 • wyklejane zdjęcia
 • grzbiet książkowy
 • czarne karty+pergaminy
 • średniej wielkości zdjęcia
 • ok. 80 zdjęć w podstawie
 • format: 33x33cm

fotoksięga

 • odbitka jako strona
 • grzbiet rozkładany na płasko
 • sztywne grube karty
 • duże i małe zdjęcia
 • ok. 70 zdjęć w podstawie
 • format: 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm, 25x35cm

storybook

 • drukowane zdjęcia
 • grzbiet książkowy
 • cienkie karty
 • gł. duże zdjęcia
 • ok. 80 zdjęć w podstawie
 • format: 20x30cm, 30x30 cm, 25x35cm, 30x40cm
odstep

ALBUM KLASYCZNY

to produkt , który będzie pamiątką na wiele lat. Idealny dla tradycjonalistów. Mody się zmieniają, trendy przemijają, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli szukacie dla swoich wspomnień czegoś ponadczasowego, to te albumy właśnie takie są. Solidne i dystyngowane. Czarne, eleganckie karty, przedzielone pergaminem nadają eleganckiego wyglądu. Personalizowana okładka, eleganckie czarne karty i pergaminowe przekładki. Albumy wyklejane są z szczególną dbałością, by zachwycały i opowiadały historię Waszego Dnia.

odstep

FOTOKSIĘGA – FOTOALBUM

to stylowy i nowoczesny album. Fotoksięgi to kwintesencja stylu i najwyższej jakości. Karty naświetlone są na jedwabistym papierze fotograficznym i złożone na specjalnych przekładkach, aby album rozkładał się na płasko. Przewagą fotoksięgi jest to, że można umieścić w niej naprawdę duże zdjęcia – nawet 25x70cm – przy albumie o rozmiarach 25x35cm.

odstep

STORYBOOK

W przeciwieństwie do fotoksięgi nie rozkłada się na płasko ale to album z największymi zdjęciami. Może ma cienkie strony, ale papier o strukturze jedwabiu gwarantuje znakomitą jakość. Dzięki tym cienkim stronom może zawierać 180 stron i dalej nie stanowi narzędzia zbrodni.

JAK WYGLĄDAJĄ ALBUMY PRAWIE NA ŻYWO ZOBACZCIE NA FILMIE PONIŻEJ​

Album ślubny to nie musi być jedyny album jaki zrobicie w Waszym życiu. Nawet jeśli jesteście miłośnikami nowych technologii i lubicie trzymać zdjęcia przy sobie w telefonie a backup w chmurze to życie lubi być nieprzewidywalne. Hasła można zapomnieć a chmura może spłonąć. Album i zdjęcia na papierze pozostaną. Backupów nigdy dość. 
Kiedyś siądziecie z rodziną, wyciągniecie albumy i wszystkie wspomnienia ożyją. Tak samo jak wtedy kiedy zdjęcia wyciągali Wasi dziadkowie. 
Możecie zrobić album z wakacji, z całego roku, z wyjątkowej imprezy. To nie muszą być zawsze profesjonalne zdjęcia. To Wasze życie i Wasza historia. My pomożemy Wam ją oprawić jak najpiękniej. A teraz czas już przedstawić nasze produkty

PUDEŁKA I KOPERTY NA ODBITKI​

odbitki

MemoryBoxy i Art boxy są idealne do przechowywania odbitek i albumów. Śliczny i praktyczny sposób aby luźne zdjęcia nigdy się nie pogubiły.

Miła w dotyku, elegancka i estetyczna forma przechowywania zdjęć. Nie trzeba już ich upychać po szufladach i wiecznie szukać gdzie są.
Taka bezpieczna przystań dla zdjęć zawiera 100 odbitek. Wszystkie najważniejsze wspomnienia są w jednym miejscu.

ZDJĘCIA DO RAM, OBRAZY NA PŁÓTNIE, ARTBOARDY​

DUŻE ZDJĘCIA​​

Coś dla miłośników większych formatów i galerii zdjęć na ścianie. 
Ulubione zdjęcia mogą ozdobić Waszą przestrzeń w domu. 

Możecie wykorzystać odbitki, powiększenia w ramkach, obrazy na płótnie i artboardy – zdjęcia na piance.

ODBITKI są dokładnie takie same jak w Waszych albumach, więc są perfekcyjne kolorystycznie i jakościowo.

FINE ART to piękny matowy papier, który zawsze wygląda znakomicie w każdej ramie.

OBRAZY drukujemy na doskonałych matowych płótnach i naciągamy na blejtramy sosnowe.

ARTBOARDY to super lekkie rozwiązanie dla zdjęć. Można zawieszać je bez użycia wiertła

O druk nie musicie się martwić – idealne odwzorowanie kolorów, trwałość.

ROZMIARY od 20x30cm AŻ DO 100x150cm