JESTEŚMY FOTOGRAFAMI, KTÓRYCH SZUKACIE ...

Napisz do nas

spotkajmy się online i porozmawiajmy przy kawie i małym conieco

Jesteśmy z Sosnowca, ale spokojnie paszporty mamy i dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie bez wizy. 

Odpisujemy w ciągu 24h. Jeśli nie odezwiemy się w tym czasie dajcie znać telefonicznie. A kiedy nie odbieramy zawsze oddzwaniamy. 

P.S. Lepiej dzwonić poźniej niż wcześniej (jesteśmy rannymi ptaszkami tylko w wyjątkowych sytuacjach).

Formularz kontaktowy
Kazali nam to napisać przy formularzu więc jest. Wysyłając do nas zapytanie, podajesz nam swoje dane (żadne odkrycie…wszyscy od lat to robią i nic się nie zmieniło). Aby Wam odpowiedzieć i przesłać ofertę klikamy – odpowiedz – czyli przetwarzamy dane. A potem nie dzieje się już z tymi danymi nic. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziecie w Polityce Prywatności

FAQ

Pracujemy w stylu reporterskim. Staramy się łapać chwilę, nie przestawiać ludzi i nie przeszkadzać, nie kreujemy atmosfery. Jeśli jednak macie ochotę i harmonogram dnia na to pozwala możemy zrobić portrety  z  gośćmi, czy krótką sesję plenerową. Uwielbiamy także detale więc w trakcie każdego reportażu poświęcamy chwilę drobiazgom. W trakcie ceremonii nie używamy światła błyskowego, a na przygotowaniach staramy się je ograniczyć do minimum. Przyjęcie weselne fotografujemy z użyciem kilku niezależnych lamp zewnętrznych, które w żaden sposób nie zakłócają normalnego przebiegu zabawy.

Tak. Fotografowanie we dwójkę pozwala na pokazanie tych samych wydarzeń na dwa sposoby – dwa spojrzenia na ten sam moment. Daje swobodę, można podzielić się pracą. Jest też nutka rywalizacji, która mobilizuje i trzyma nas na najwyższych obrotach przez cały dzień.

W zakładkach ślubny, rodzinne i we dwoje znajdziecie nasz podstawowy cennik. Jeśli szukacie czegoś innego – napiszcie. Kluczowe dla ceny zdjęć ślubnych są data ślubu i miejsce – a to dlatego, że staramy się podać cenę uwzględniającą wszystko ( dojazdy, ewentualne noclegi).

Gwarantujemy nieprzekraczalny termin 3 miesięcy od daty wykonania ostatnich zdjęć dla zdjęć ślubnych. Dla sesji rodzinnych i kobiecych termin to miesiąc. Staramy się przygotować zdjęcia jak najszybciej, jednak zależy nam na wysokiej jakości oddawanego materiału.

Umowy podpisujemy zazwyczaj z ok. rocznym wyprzedzeniem, ale zdarzyło się już, że para zadzwoniła 3 dni przed ślubem.

Na sesje rodzinne i kobiece umawiamy się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Warunkiem pełnej rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie opłaty rezerwacyjnej.