ILE KOSZTUJĄ ZDJĘCIA BIZNESOWE, WIZERUNKOWE

Twoje zdjęcia biznesowe są Twoją wizytówką, pierwszym kontaktem z klientem czy potencjalnym partnerem. To one mówią: „Jestem profesjonalistą, warto z nami współpracować!” Dlatego tak ważne jest, aby zdjęcia odzwierciedlały Twoją osobowość, wartości i profesjonalizm. Dzięki nim tworzysz pozytywne wrażenie, zanim jeszcze ktoś zacznie czytać ofertę. Zdjęcia biznesowe są obrazem Twojej firmy, ale również zaangażowania i podejścia do pracy. Zainwestuj w nie, a zobaczysz, jak szybko otworzą Ci drzwi do sukcesu!

zdjęcia biznesowe​

Pierwsze wrażenie robisz tylko raz. Twoja wiarygodność, osobowość pozwala w lepszym nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.
Jesteś prezesem, przedsiębiorcą, managerem, ekspertem, twórcą, artystą, freelancerem – ta sesja jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz zdjęć do CV, na Linkedina to też jesteś we właściwym miejscu.

Sesja biznesowa jest sesją bardziej formalną.

Ceny: od 300zł / 3 zdjęcia ​

zdjęcia wizerunkowe​

Sesja wizerunkowa sprawdzi się znakomicie dla sklepów internetowych, kawiarni, restauracji, doradców biznesowych, lekarzy, stylistów, kancelarii, salonów beauty, designerów, architektów. Sesja wizerunkowa pokazuje Ciebie w akcji, nie jest tak bardzo formalna, choć możemy te na wskroś profesjonalne ujęcia dołączyć do zdjęć wizerunkowych. Takie zdjęcia ugruntowują Twój wizerunek jako eksperta.

Ceny: od 700zł / 10 zdjęć​

zdjęcia produktowe​

Zdjęcia produktowe to nie tylko zdjęcia samych produktów, warto pokazać kontekst. Klienci uwielbiają wizualizować sobie samych siebie z produktem. Dlatego warto również poszerzyć sesję o aspekt lifestylu.

Ceny: od 600zł / 10 zdjęć ​

Fotografia wnętrz​

Jesteś właścicielem apartamentu, hotelu, biura nieruchomości. A może jesteś developerem lub architektem lub projektantem wnętrz. Albo po prostu potrzebujesz sprzedać dom. Wykonamy dla Ciebie zdjęcia dzięki którym Twój obiekt będzie rozchwytywany. Możliwość wykonania zdjęć z drona.

Ceny: od 700zł / 20 zdjęć​

ZDJĘCIA Z EVENTÓW​

zdjęcia z konferencji zdjęcia ze szkoleń, seminariów zdjęcia z wydarzeń firmowych zdjęcia z targów, gali Event może przynieść sukces Twojej firmie na długo po jego zakończeniu a dokumentacja zdjęciowa będzie świetnym narzędziem promocyjnym. Twoi pracownicy mogą się skupić na nawiązywaniu relacji z kontrahentami, prezentowaniu oferty, zdobywaniu doświadczenia a my zajmiemy się dokumentowaniem wydarzenia. Zdjęcia, które otrzymasz możesz zamieścić na stronie internetowej, dokumentacji firmowej, galerii internetowej, w social mediach, folderach reklamowych oraz wykorzystać do promowania przyszłych wydarzeń.

Ceny: od 1200zł / 3h​

inne

DOJAZD: w cenie zdjęcia w promieniu 20km od Katowic, powyżej – do ustalenia

SCENOGRAFIA : zakup elementów scenografii do sesji wg omówionej koncepcji – wycena indywidualna

Dzień Zdjęciowy: od 3500zł

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ