fotograf śląskie

130 kilo dystansu i dobrego humoru. Nasze pary i klienci mówią, że robimy świetne zdjęcia, że jesteśmy świetnymi towarzyszami, dobrymi słuchaczami a do tego potrafimy znikać kiedy wymaga tego sytuacja i pojawiać się znikąd kiedy zachodzi potrzeba. A przecież Frodo nie dał nam pierścienia władzy. 

Jeśli szukacie doskonale wypozowanych i zdjęć od kalki – tu ich nie znajdziecie. Mamy dla Was coś innego – pełne życia zdjęcia na których jesteście sobą i których będą zazdrościć Wam wszyscy!

W piątkowe popołudnie kiedy po domu rozchodził się zapach drożdżowego placka babcia wyciągała walizkę ze zdjęciami i opowiadała historie ze swojej młodości. Na jej twarzy zamiast codziennych trosk pojawiał się uśmiech. My mogliśmy poznać czasy w których dziadkowie żyli, ich przyjaciół, rodzinę która rozjechała się po świecie.

Kiedy zima na dobre zagości za oknami otwieramy nasze albumy rodzinne. Mamy tam prawdziwe perełki. Mała Ania stoi dumnie obok dmuchanego mikołaja ze skradzioną skórką od chleba w dłoni. Mały Piotruś na jednośladzie przed domem z ma najbardziej rozbrajający uśmiech na świecie.

Widać, że nasze pasje od małego się już kształtowały. Świat znów jest prostszym, milszym i bezpieczniejszym miejscem. Możemy poczuć się znów jakbyśmy byli dziećmi. Dzięki zdjęciom możemy wrócić do najlepszych chwil naszego życia.

Dlatego właśnie zaczęliśmy fotografować. Aby każdy miał szansę na przypomnienie sobie dobrych i ważnych momentów wtedy kiedy tylko chce.

specjaliści od

cudów

Każdy dzisiaj może być fotografem

i robić świetne zdjęcia nawet telefonem.

Ale są momenty, które dzieją się tu i teraz, a kiedy coś pójdzie nie tak – nie powtórzą się. Fotografowanie najważniejszych w życiu chwil to ogromna odpowiedzialność. To co wyróżnia nas to, to że oddajemy Wam świetne zdjęcia – jako całość – a nie pojedyncze złote strzały i to bez względu na warunki, nawet te trudne.

I to już cuda nie są - tylko poważne sprawy!

podobno tylko wariaci są coś warci

dwa dziwaki
ania - 1

on o niej

Jak na (zodiakalnego) bliźniaka przystało, człowiek pełen skrajności. Drobiazgowa perfekcjonistka z obsesją doskonałości. Jest tytanem pracy, który musi mieć wszystko na 1000%. Niezależnie czy to poranna kawa, sprzątanie czy reportaż lub sesja zdjęciowa. Z drugiej strony jest tak chaotyczna, ale jak mało kto, w tym chaosie odnajduje się znakomicie. Uwielbia podróże i długie rozmowy z ludźmi. 

piotrek - 2

ona o nim

Uosobienie spokoju i dystansu. Nie funkcjonuje bez zapasu świeżej kawy i jazdy motocyklem. Jego księgozbiór objętością dorównałby bibliotece narodowej. Świetnie sprawdza się w kuchni i jest mistrzem technicznych zagadnień. W razie potrzeby hamuje moje zbyt szalone pomysły. Jest jedynym człowiekiem, który daje radę pracować ze mną ramię w ramię dłużej niż jeden dzień( bo już ponad 5500 dni ).

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZNALAZŁA NAS PRZYPADKIEM​

Jako duet fotografów ślubnych pracujemy ponad 10 lat, a nasze zdjęcia doceniają blogi ślubne i międzynarodowe stowarzyszenia fotograficzne. Zaufało nam ponad 400 par. Możecie zapytać – czy nas to nie nudzi… ale odpowiedź jest prosta.

Każdy ślub jest inny, bo dla nas to nie tylko ubieranie sukni, przysięga czy pierwszy taniec. Ślub to ludzie, którzy go tworzą – Wy i Wasi goście. Przekazując w Wasze ręce reportaż ślubny chcemy abyście otrzymali opowieść pełną miłości, ulotnych spojrzeń i gestów. Chcemy pokazać atmosferę tego dnia, klimat miejsca i Waszą relację z bliskimi.

Jeśli zastanawiacie się czy potrzebny Wam duet fotografów ślubnych w Waszym Dniu może kilka słów na ten temat rozwieje wątpliwości – klik.

Oprócz tego, że robimy zdjęcia ślubne ubieramy też panny młode, mamy, ojców i panów młodych. Ktoś musi zachować zimną krew kiedy adrenalina szybuje w kosmos. Karmimy jak nie zjecie śniadania i jak trzeba to przytulimy. Czasami doradzamy, czasami odradzamy. Tak już mamy…

 

 

A dlaczego śluby? Bo to dzień w którym Wasze marzenia stają się rzeczywistością – to wtedy właśnie zaczyna się historia, którą potem rok po roku dokumentujemy spotykając się z Wami już poza weselnym parkietem.