Zdjęcia ślubne

Żywe, dynamiczne i spontaniczne zdjęcia ślubne. Poczuj rytm, smak i atmosferę dnia, zupełnie jakbyś tam był/była.

Prawdziwe momenty i naturalne zdjęcia. Bez pozowania i udawania.

Każdy fotograf ślubny ma swój styl pracy. W reportażu łączymy fotografię dokumentalną i lifestylową z klasyczną ponadczasową fotografią ślubną. Pozwalamy wydarzeniom się toczyć swoim rytmem i tylko w razie potrzeby wkraczamy z interwencją. Kiedy zaczynamy reportaż w dniu ślubu angażujemy się od pierwszych chwil. Fotografując śluby nie da się być obok i chłodno kalkulować każdą sytuację. Nie umiemy i nie chcemy być obojętni. Dzięki temu zdjęcia z Waszego ślubu są naturalne i prawdziwe.

Reportaż ślubny jest sztuką obserwacji i przewidywania aby zatrzymać to co umyka uwadze innych.

Wypatrujemy subtelnych gestów i momentów, które drugi raz już się nie powtórzą. Sesje są świetnym uzupełnieniem historii ślubnej. Czy to sesja narzeczeńska czy sesja poślubna plenerowa. Fotografia ślubna to nie pojedyncze zdjęcie. To zawsze jest historia. Pełna emocji, czułości, wzruszeń, nieoczywistych momentów i zaskoczeń. Jako fotografowie ślubni przykładamy olbrzymią uwagę do relacji między Wami i tej jaka łączy Was z bliskimi.
nie tylko zdjęcia na ślubie

Do perfekcji opanowaliśmy sztukę tworzenia szczęśliwych wspomnień i dajemy wam własny wehikuł czasu, który przeniesie Was do najlepszych momentów Waszego życia. Towarzyszyć możemy Wam w dniu ślubu, na sesji narzeczeńskiej i poślubnej. A na koniec oprawimy to wszystko w najpiękniejszy album

Nie pokazujemy stylizowanych sesji

Bo zasługujecie na to  żeby zobaczyć prawdziwe śluby. Na naszych zdjęciach są drugie i siódme rzędy w trakcie ceremonii, dyskusje przy barze i ciotki pokazujące zdjęcia wnuków. Na blogu znajdziecie pełne historie, które wydarzyły się w realnym życiu – nieperfekcyjne, niedoskonałe ale prawdziwe.

Bez taśmy tylko 25 ślubów

W dniu ślubu pracujemy bardzo intensywnie, bo dzieje się dużo, a chcemy każdej parze poświęcić odpowiednią ilość czasu i energii. Dlatego nie robimy setek reportaży aby zawsze mieć siłę i być w 100% kreatywnym. Nie jesteśmy maszynami a zdjęcia ślubne to nie produkcja przemysłowa.

Przed Wami jeden z najważniejszych dni w życiu i tylko od Was zależy jak go przeżyjecie i jak będziecie go wspominać. Zadbajcie o dobrą energię i pozytywne nastawienie. Pamiętajcie, że to Wasza inwestycja we wspomnienia. My zadbamy aby te wspomnienia zachować dla Was jak najpiękniej. ​

FOTOGRAFUJEMY W RÓŻNYCH MIEJSCACH – ŚLUBY W NIEMCZECH CZY IRLANDII, ALE TEŻ W NASZYCH KATOWICACH, KRAKOWIE, BIELSKU CZY NA MAZURACH.

Z każdego zdjęcia, które zrobiliśmy jesteśmy dumni, każde ma dla nas ogromne znaczenie i każde ma swoją małą historią, którą znają najlepiej bohaterowie naszych fotografii. A teraz otwieramy przed Wami nasze portfolio fotografa ślubnego.

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ