Zdjęcia rodzinne​

Moja rodzina jest zwykła,  nie robimy niczego specjalnego, mamy takie normalne życie bez fajerwerków.  Brzmi znajomo?

Wydaje Ci się, że w Twoja rodzina jest nudna, żyjecie w chaosie i ledwo panujecie nad otoczeniem, dzieci są jak huragan i uważacie że to się nie nadaje do fotografowania – nic bardziej mylnego.
Większość naszych klientów ma tak samo. Idealnie uporządkowane życie z mediów społecznościowych nie istnieje, a w tej niedoskonałości i chaosie jest to co czyni Waszą rodzinę wyjątkową i niepowtarzalną. Nie spodziewajcie się ustawianych zdjęć. Atmosfera jest dla nas najważniejsza – to spontaniczny czas, na przytulanie, śmiech i patrzenie sobie w oczy. Chcemy, abyście skupili się na sobie, na tym, co Was łączy. To właśnie te naturalne momenty, te małe gesty, tworzą wyjątkową historię Waszej rodziny.

Możemy się spotkać na sesję w Waszym domu, w plenerze lub w naszym studiu.

Będziemy podglądać Wasze życie, nie pozujemy, chcemy żebyście byli sobą. Przytulasy, wspólne bieganie po lesie, zabawa, gotowanie, popołudniowy chill, tulanie z dziećmi i futrzakami. Takie będą Wasze zdjęcia. Spotkajmy się na sesji rodzinnej w Waszych kątach, w plenerze a może w naszym studiu. Urządziliśmy je z myślą o naturalnych i żywiołowych sesjach więc na pewno doskonale się odnajdziecie w tym klimacie.

Wykonujemy zdjęcia rodzinne:

sesje ciążowe, noworodkowe, z dziećmi.

Pracujemy w Sosnowcu, Katowicach, Myszkowie i okolicach, ale potraficie nas namówić również na dalsze sesje, nawet i na drugim końcu Polski.

Czy też widzisz, że czas biegnie coraz szybciej? Dzień mija za dniem, a każdy z nich wypełniony masą rozmaitych historii, przeżyć i spotkań. W natłoku codziennych obowiązków nierzadko umykają nam pozornie mało znaczące drobne małe przyjemności. Czas kradnie nam mnóstwo rzeczy i obowiązków ale możemy to zmienić! Bo oprócz czasu znikają nam wspomnienia. My nie pamiętamy wielu rzeczy sprzed kilku lat, a Ty pamiętasz pierwsze tygodnie swojego malucha kiedy ten ma już 10 lat? No właśnie dlatego warto robić zdjęcia, spotykać się z fotografem na sesje rodzinne, bo dzięki nim jesteśmy w stanie wrócić do tych najcenniejszych chwil. Naturalne zdjęcia rodzinne śląsk Zastanawiacie się kiedy jest odpowiedni moment na sesję rodzinną? Odpowiedź jest prosta- zawsze! Okres kiedy oczekujecie przyjścia na świat Waszej pociechy, to idealny moment na sesję ciążową. W domu, czy Waszym ulubionym miejscu w plenerze, gdzie lubicie spędzać czas, albo w naszym studio. Spokojnie sesja w studio to nie zimne i surowe wnętrza. Nasze studio jest inne – przytulne, jasne i ciepłe. Kiedy maluch już jest z Wami po drugiej stronie brzuszka czas na sesję noworodkową. Maluch zmienia się praktycznie każdego dnia, dlatego warto postawić na pamiątkę pierwszych chwil maleństwa w Waszych ramionach. To absolutnie bezcenne wspomnienia. Sesja rodzinna lifestyle będzie najlepszą inwestycją we wspomnienia. To opcja dla każdej rodziny niezależnie od wieku dzieci. Na sesji rodzinnej fotografujemy Waszą codzienność, jak dbacie o siebie nawzajem, wspólnie spędzacie czas. Nie ma znaczenia jak jest Was dużo i ile macie lat. Rodzinna sesja zdjęciowa to niezapomniany i bezcenny prezent dla Was wszystkich. I pójdziemy krok dalej – powtarzajcie taką sesję cyklicznie. Dzięki temu widzicie jak zmieniacie się jako rodzina.

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ