6 lokalizacji na zdjęcia ślubne na Śląsku

odstep

6 gotowych POMYSŁÓW NA

Zdjęcia ślubne w plenerze są „kropką nad i” w fotoreportażu młodej pary. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że teoretycznie taką sesję można wykonać wszędzie, to kiedy przychodzi co do czego, ciężko wybrać idealną lokalizację. Śląsk pełen jest nietuzinkowych miejsc, w których można wykonać romantyczne i wzruszające zdjęcia. Takie, które zapierają dech. Takie, do których z sentymentem będzie się wracać.

Sesja ślubna na łonie natury

Absolutnie i niezaprzeczalnie plenery z przyrodą w tle cieszą się największą popularnością wśród nowożeńców. Parki, łąki, lasy – te lokalizacje padają w 90% rozmów z narzeczonymi, którzy planują sesję zdjęciową tuż po ślubie. I wcale się temu nie dziwimy! Zieleń traw, kolorowe kwiaty, surowy leśny klimat, promienie słońca wpadające przez korony drzew – to wszystko sprawia, że każde zdjęcie nabiera uroku i magii.

 

Plener ślubny w górach

Region Śląska oferuje bajeczne widoki i malownicze krajobrazy. Młode pary, które kochają góry, za cel swojej plenerowej wędrówki obierają bardzo często Beskidy. I na jednej lokalizacji się w tym przypadku nie kończy! Dzięki temu fotoreportaż jest urozmaicony unikalnymi kadrami. Oto dowody, że wcale nie trzeba wyjeżdżać w Tatry, by na ślubnych zdjęciach uchwycić górski klimat.

Plener ślubny na Jurze ​

Miejska sesja ślubna

Ciche uliczki, tajemnicze zakamarki, stare kamienice, ceglaste ściany, klimatyczne kawiarenki – punktów na mapach miast, w których można zrealizować zdjęcia ślubne na Śląsku, są setki! Jeśli styl industrialny jest bliski waszym sercom, obierzcie ten kierunek na sesję plenerową. Efekt finalny z pewnością pozytywnie was zaskoczy!

Plener ślubny w opuszczonym miejscu

Opuszczone, lecz nie puste. Choć pozostawione same sobie i podupadłe, nadal służą tym, którzy potrafią dostrzec ich duszę. Na Śląsku jest mnóstwo miejsc z charakterem, na których mocno odbił się upływ czasu. Opuszczone pałace, fabryki, kamienice, dworki mają w sobie magię i czar, który niezmiennie urzeka. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie ich szukać. Są idealnym, kontrastowym tłem dla fotografii ślubnej i klasycznych plenerowych kadrów.

Sesja ślubna w zamku lub pałacu

Wymarzyliście sobie sesję plenerową na zamku lub w pałacu? Dobra wiadomość jest taka, że w przypadku fotografii ślubnej na Śląsku macie mnóstwo opcji do wyboru! Przepiękne architektoniczne perełki, artystyczne i bogato zdobione wnętrza oraz zadbane ogrody są idealnym tłem dla eleganckich zdjęć z nutką romantyzmu i historią w tle.

Oryginalna sesja ślubna

Szukacie miejsc na plener całkiem innych niż wszystkie? Jesteście odważni, lubicie wyzwania i ekstremalne doznania? Jeśli tak, na listę sesji ślubnej na Śląsku wpiszcie złomowisko! Może nie jest to najbardziej romantyczna lokalizacja na świecie, ale jedno jest pewne: efekt finalny robi wrażenie! Na taką miejscówkę zdecydowali się Justyna i Artur, zobaczcie tylko, jak artystycznie im to wyszło!

Nie chcecie wyjeżdżać na drugi koniec polski albo świata możemy zaplanować dla Was sesję na miejscu. Zdjęcia ślubne na Śląsku mogą być równie spektakularne co każde inne. Interesuje Cię wykonanie zdjęć ślubnych na Śląsku? Szukasz fotografa, który zaproponuje Ci magiczną lokalizację na romantyczną sesję z drugą połówką?

Z przyjemnością zabierzemy Was do miejsc, o których niewielu ludzi wie, że są! A są i udowadniamy to w naszych ślubnych fotoreportażach .

Napisz tylko, jaki klimat zdjęć Was interesuje, podziel się swoimi pomysłami, a my zaproponujemy idealne rozwiązania.
Do napisania!

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.