Alternatywne wesele w szybie górniczym

odstep

Jak górnicze klimaty i alternatywne wesele to oczywiście Bończyk. Czerwona cegła, pamiątki po górnikach łączą się tu z klasą i doskonałością. Team Szybu Bończyk zawsze dba o każdy szczegół i zadowala nawet najbardziej wymagające pary, oraz Dziwaczkę, która wszędzie i zawsze szuka dziury w całym – ot tak dla sportu. Zawsze można coś przecież poprawić, a tu nie ma się czego przyczepić.

Alternatywne wesele na śląsku

Śląsk kojarzy się z silnymi tradycjami i przywiązaniem do klasycznych ślubów w samo południe. Wiele jednak się tu zmieniło. Większość ślubów odbywa się jednak dużo później – i wcale nie znaczy to że jest krótsza czy gorsza. Dj czy zespół gra 12h zwykle. To od Was zależy czy więcej będzie zabawy za dnia czy po zmroku. Z naszych obserwacji wynika, że lepiej goście bawią się po zmroku.
Ale wróćmy do tematu – alternatywne wesele. Najwięcej ślubów to klasyka gatunku – elegancja zdobiona sala, kryształki na suficie i lśniący parkiet. A tu część par trafia na taki Szyb Bończyk i zamiast białych ścian zastaje czerwoną cegłę, wnętrza które pamiętają jeszcze oddechy maszyn górniczych. I już wiedzą, że nie będą szukać innego miejsca. Tak właśnie jest. Raz trafisz do Bończyka i nie chcesz nigdzie indziej robić wesela.

Na ślub Oli i Artura nie mogliśmy się doczekać. Wiedzieliśmy, z jaką starannością go przygotowywali, a zaczęliśmy od przygotowań w ich gniazdku. Zdecydowali, że nie będą ostatnich godzin spędzać w domach rodzinnych a u siebie. Spotkaliśmy na dzień dobry Martynę – wizażystkę – która okazała się być świadkową a widzieliśmy się dosłownie tydzień wcześniej. Świat jednak jest mniejszy niż się nam wydaje. Artur na przygotowaniach zadbał o odpowiednią muzykę. W końcu nie bez powodu w domu mają oświetlenie i masę Djskiego sprzętu. Wprawiliśmy się od razu w dobry klimat. Ola i Artur dzięki nieocenionej pomocy młodej asystentki wreszcie byli gotowi aby stanąć przed ołtarzem.

Ceremonia odbyła się w Chorzowskim kościele, który zachwycił nas totalnie i utonął w jesienno wrzosowych barwach, które Ola i Artur specjalnie wybrali na swój dzień. I tak samo wrzosowo było w Bończyku. Czerwona cegła i wrzosy komponują się wyjątkowo dobrze. Goście w oczekiwaniu na Olę i Artura mogli delektować się zimnym piwkiem. Potem jak zawsze na wszystkich czekały pyszności od szefa kuchni, słodkości i znakomity bit od DJa, któremu dogrywał Mateusz – Mad Fiddle – na elektrycznych skrzypcach.

Zdjęcia rodzinne na weselu

Okazji do wspólnych rodzinnych zdjęć było sporo bo i oficjalna część na komodę do rameczki powstała jeszcze na wczesnym etapie wesela, to po zmroku goście mogli szaleć w fotobudce ze znakomitymi dodatkami od Trzy Cztery. Goście w fotobudkach zawsze bawią się znakomicie i zaśmiewają się do łez z drewnianych tabliczek(jaki kraj taki grey…) to zawsze jednak warto mieć te zdjęcia z rodziną w wersji eleganckiej bez gadżetów.

Słodkości i drineczków było tyle samo co znakomitej energii – czyli od groma. A jak sprawić, żeby goście się tak dobrze bawili? Czy w ogóle jest na to jakaś recepta?
Po latach sprawdza się nam jedna reguła – trzeba zaprosić właściwych ludzi, tych prawdziwie Wam bliskich. Wtedy wystarczy im dobrze zagrać a Wasze wesele zostanie zapamiętane przez absolutnie wszystkich. Ostatecznie nie potrzebujecie otaczać się w dniu ślubu ludźmi, którzy będą debatować nad właściwą temperaturą rosołu, albo czy wypada mieć taką czy inną koronkę. 

Wesele w szybie górniczym – alternatywne wesele

Alternatywne wesele dla każdego będzie oznaczało coś zupełnie innego. Dla jednych to wesele w stodole albo tańce pod gołym niebem lub dzikie pląsy na boso w trawie. Dla innych alternatywne wesele to okrągłe stoły, DJ i ceglane czy betonowe ściany. Alternatywne wesele nie oznacza mniej eleganckiej imprezy, oznacza po prostu odrobinę inną – bardziej waszą. W końcu to Wasz Dzień. Nikogo nie urazicie wybierając DJ-a, czy kwiaty inne niż róże, naturalne włosy zamiast koka czy okrągłe stoły zamiast podkowy. Wasi goście są z Wami bo chcą a nie dlatego, że nie wypada im odmówić. A nowości wbrew obawom wielu par uwielbiają. Mieliśmy już na weselach sushi, spagetti, pizzę, a w Bończyku pierogi i krupniok – uwierzcie nam goście to uwielbiają.

wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub wrzosy na jesienny slub naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne naturalne zdjecia slubne fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask fotograf na slub slask romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub romantyczny slub wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w szybie gorniczym wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku wesele w bonczyku fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice fotograf na wesele myslowice Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice fotograf na wesele katowice Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym Alternatywne wesele w szybie gorniczym

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *