Plener ślubny w Katowicach – Ania i Maciej

odstep

Plener ślubny w Katowicach

Plener Ani i Macieja to był czysty spontan. Nie było czasu na planowanie. Pierwsza koncepcja kompletnie upadła, bo rano mgieł nie było ani trochę a znalezienie przenośnej wytwornicy dymu w kilka godzin to nie taka łatwa sprawa.
Postawiliśmy więc na Katowice. Nowoczesna architektura pod osłoną nocy. Sesję zaczęliśmy późnym popołudniem, otulało nas ciepłe jesienne słońce, złote liście dodawały koloru parkowi śląskiemu. Zwykle nie myślimy nawet o tym miejscu pod kątem plenerów ślubnych, bo z różnych powodów przytkniętą ma niezbyt pozytywną łatkę. Ale postanowiliśmy to zmienić i odczarować to miejsce.
Obiektyw kocha Anię i Maćka. Nie muszą robić absolutnie nic a zdjęcie jest powalające. Są na prawdę wyjątkowi, bardzo sensualni i hipnotyzujący.
Uwielbiamy ich i do tej sesji będziemy wracać bardzo często.

ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 002ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 004ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 006ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 007ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 010ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 011ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 012ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 013ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 014ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 015ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 016ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 017ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 018ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 019ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 020ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 021ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 022ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 023ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 024ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 025ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 026ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 027ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 028ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 029ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 030ania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 032Plener ślubny w Katowicachania i maciej plener zdjecia slubne katowice_ 033

Zdjęcia z ich ślubu znajdziecie tutaj.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *