Ania i Marcin – Plener Ślubny w Tatrach

odstep

Plener Ślubny w Tatrach

Ania postanowiła, że na plener zabierze bukiet który idealnie pasuje do jej nowego nazwiska.
Miny turystów na polanie którzy spoglądali na wiązankę pietruszki z nacią były bezcenne.
A wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej.  Miała być sesja na Kasprowym Wierchu ale na godzinę przed sesją halny postanowił pokrzyżować nam szyki i cała wizja sesji odleciała wraz z nim.
Podobnie z dobrym nastrojem Ani. Bo przecież to nie tak miało być. Gdyby nie to że znamy Tatry jak własną kieszeń i szybko znaleźliśmy alternatywę to Ania była gotowa jechać do domu. Kolejka na Kasprowy kategorycznie odmówiła wjazdu, skierowaliśmy się więc w inną część Tatr.
Polana była pusta, towarzyszył nam tylko wiatr, który kręcił po całej polanie. Nawet przywiał nam stado owiec, które nie jest tu tak często spotykane przed wieczorem.

Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_001Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_002Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_003Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_004Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_005Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_006Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_007Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_008Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_009Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_010Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_011Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_012Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_013Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_014Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_015Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_016Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_017Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_018Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_019Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_020Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_021Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_022Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_023Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_024Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_025Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_026Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_027Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_028Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_029Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_030Plener Slubny w Tatrach Ania i Marcin_031Plener Slubny tatry

 

Chcecie zobaczyć ich zakręcony dzień ślubu – wpadajcie.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ