Czego nie może zabraknąć w dniu waszego ślubu

odstep

Każda para, Wy także, chce aby ich wesele było niezapomniane. Chcecie aby każdy z zaproszonych gości czuł się dopieszczony i zachwycony. Wy sami wiecie czego najlepiej potrzebujecie – ulubione danie, wasza piosenka, alkohol, dopracowane ślubne stylówki i to wszystko zatrzymane na zdjęciach i filmie.

To o czym Wy sami zapominacie a

…czego nie może zabraknąć w dniu waszego ślubu

uśmiech i dobry humor

Dobry nastrój i w konsekwencji uśmiech gwarantuje dobry plan i zaufanie do ludzi, których zaprosiliście do stworzenia tego dnia – restauracja/hotel, ekipa muzyczna, fotograf, filmowiec, fryzjer, wizażysta i cały team. Jeśli oprócz świętego spokoju jesteście zadowoleni z tego jak wyglądacie to mamy gotową receptę na sukces.

wygodne buty

Bez względu na to czy na szpilkach chodzisz  codzienie czy od wielkiego dzwonu miej buty na zapas. Nawet jeśli wymarzone buty wydają się być wygodne jak włochate kapcie. Każde nawet najlepsze buty mogą mieć wpadkę. I to dotyczy was oboje. Rozchodzenie na pewno pomaga w zapewnieniu sobie wygody ale wiecie ta złośliwość rzeczy lepiej żeby nie znokautowała was na resztę wesela.

dobre jedzenie

Problemy gastronomiczne zdążają się niezwykle rzadko a to za sprawą dużej świadomości naszych par. W menu można przebierać w cały świat i nie zawsze trzeba korzystać z gotowych zestawów. Wybieracie to co samo lubicie i co lubią wasi goście.

Często natomiast zdarza się inna sytuacja. Menu jest zbyt obszerne i goście co godzinę dostają coś nowego i ciepłego do jedzenia. Czasu na zabawę nie ma wtedy zbyt wiele, bo kto będzie skakał na parkiecie z pełnym brzuchem. Nie mówiąc już o tym ile jedzenia pójdzie do kosza. Bynajmniej nie chodzi tu o skąpstwo i oszczędności na gościach. Nawet jeśli weźmiecie wszystko co zostanie, to rodzina oddzielona całością będzie dwa tygodnie jeść ciągle to samo. Na weselach nigdy jedzenia nie brakuje, zastanowicie się na ilu weselach czy imprezach byliście i jakie mieliście zapotrzebowanie na kolejne dania w ciągu tej imprezy.

dobra muzyka

Wybierzcie dobrze muzyczne klimaty. Czy będzie to zespół czy dj każdy prowadzi wesele w innym stylu. Czasami rodzina potrzebuje motywacji w postaci animacji aby zdobywać parkiet a czasami wręcz przeciwnie. Jeśli wybierzecie kogoś dla kogo podstawą są animacje a wasza rodzina nie jest ich fanem to sami wiecie jaki będzie efekt.
Zarówno wśród zespołów jak i djów znajdziecie takich którzy dobrze grają, takich którzy mają ciekawe animacje oraz tacy którzy łączą obie te rzeczy w dobrej proporcji.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ