Wesele w Patio Park Katowice – Sylwia i Łukasz

odstep

Fotografia ślubna Tychy

Kiedy przypominamy sobie ślub Sylwii i Łukasza na myśl przychodzą nam ich wspaniałe uśmiechy, morze kwiatów, piękne zachodzące słońce i wyjątkowe wnętrza Patio Parku.
Dzień pędził jak szalony, bo ledwo zaczęliśmy fotografować przygotowania a już tak na prawdę byliśmy w kościele. Na dodatek to jeden z naszych ulubionych w Tychach – Marii Magdaleny. Trudno znaleźć drugi taki gdzie u progu zakrystii ksiądz już rzuca nam dobry żart. Trudno o drugi taki gdzie ceremonia jest serdeczna i ciepła jak tu. Już na samym początku ksiądz wszystkim przypomniał, że są na ślubie i jak nie będą się uśmiechać to fotografowie będą musieli poprawiać wszystkich w photoshopie. Ksiądz złoto po prostu. Ale zadziałało, radosny nastrój zdecydowanie było widać na twarzach gości.

Sesja w dniu ślubu

Sylwia i Łukasz do ślubu pojechali starą Warszawą i z nią także robiliśmy zdjęcia.
Taka szybka sesja w dniu ślubu. Pomiędzy kościołem a salą weselną, a potem w przerwach między zabawą. Czasami słyszymy, że w dniu ślubu nie da się zrobić dobrych zdjęć plenerowych, ale wszystko zależy tylko od harmonogramu – żeby faktycznie mieć tą chwilę i od otoczenia. Pierwsza część, ta samochodowa, to po prostu droga przez kawałek lasu. A dalsze – tu współpracowało otoczenie. Przyjęcie weselne odbywało się w Patio Park w katowickim Parku Kościuszki. Miejsce więc znalazło się samo.

Wesele w Patio Park

Patio Park to miejsce inne niż wszystkie na mapie Śląska. Może być zarówno bardzo glamour jak i bardzo boho. Czarny sufit i szklane lampy budują obłędny klimat.
Ale ten dzień to była również uczta dla podniebienia. Patio ma genialną kuchnię. Serwują tak pyszne rzeczy, że trudno przestać jeść i zabrać się do pracy. A na dodatek ciocia przygotowała pyszności do candy baru. Pierwszy raz widzieliśmy, żeby słodkości w takim tempie znikały ze stołu. Ledwo udało się coś porwać, ale przyznajemy że ciocia ma wybitną rękę do łakoci – po prostu niebo w gębie.

fotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyzdjecia slubne tychyzdjecia slubne tychyfotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyzdjecia slubne tychyzdjecia slubne tychyzdjecia slubne tychyzdjecia slubne tychyfotografia ślubna tychyfotografia ślubna tychyzdjecia slubne tychyzdjecia slubne tychyzdjecia slubne tychyslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w tychachslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdalenieslub w marii magdaleniefotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyfotograf tychyzdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiezdjecia slubne slaskiewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewesele w patio parkwiosenny plener slubny katowicewiosenny plener slubny katowicewesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkwiosenny plener slubny katowicewesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkwesele w patio parkplener w parku kosciuszkiplener w parku kosciuszkiplener w parku kosciuszkiplener w parku kosciuszkigdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachfotografia slubna katowicegdzie wesele w katowicachgdzie wesele w katowicachfotografia slubna katowicefotografia slubna katowicezdjecia slubne katowicezdjecia slubne katowicezdjecia slubne katowicezdjecia slubne katowicefotografia slubna katowicezdjecia slubne katowicefotograf slubny slaskiefotograf slubny slaskiefotograf slubny slaskiefotograf slubny slaskiefotograf slubny slaskiefotograf slubny slaskiefotograf slubny slaskie

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *