Jak wygląda praca fotografa ślubnego – sezon 2019

odstep

Podsumowanie sezonu 2019 zajęło nam wyjątkowo długo, bo to był najtrudniejszy sezon odkąd fotografujemy.
W telegraficznym skrócie nagraliśmy dla Was ten oto film, ale dla spragnionych czegoś więcej mamy jeszcze kilka zakulisowych rzeczy, o których pod filmem.

Jak wygląda praca fotografa ślubnego od kuchni?

Ano właśnie tak.
Czasem na poważnie a czasem na wesoło. W końcu śluby to czas radości, więc zdarza się, że nam się ta dzikość weselnej imprezy udziela.
Kiedy trzeba zamieniamy się w muchę na ramieniu – niewidocznych ninja, ale częściej można nas jednak spotkać w samym środku. Czasami zdarza się ubierać gości weselnych, rodzinę i same Młode Pary. No jak nie ma kto się nimi zająć to przecież trzeba poratować. Czasami siebie ubierzemy w coś w fotobudce, albo jak samo w ręce wpadnie.

fotograf na wesele ze slaska fotograf na wesele ze slaska fotograf na wesele ze slaska fotograf na wesele ze slaska fotograf na wesele ze slaska fotograf na slub ze slaska fotograf na slub ze slaska fotograf na slub ze slaska fotograf na slub ze slaska fotograf na slub ze slaska jak wyglada praca fotografa jak wyglada praca fotografa jak wyglada praca fotografa jak wyglada praca fotografa 240-jak-pracuje-fotograf-slubny

Co było nowego dla nas w sezonie 2019

Rustykalne wesele w stodole, sesja z alpakami i owcami, ptaszki poza klatką, sesja pod Łomnicą i śnieg u progu lata. Poza tym nowością było ciągłe przebywanie w aucie – bo jak się okazało ciągle gdzieś jechaliśmy – ze ślubu na sesję, z sesji na ślub, z sesji na sesję i ze ślubu na ślub. Ale mimo, że nie zagrzewaliśmy nigdzie wiele miejsca uważamy, że praca fotografa ślubnego to najlepszy job na świecie i to nie ze względu na ciastka i sesje z owcami. Często zdarza się nam po reportażu po prostu paść bez życia na łóżku jak urządzenie z odciętym zasilaniem. To znaczy najczęściej, że dzień był tak mega udany i mamy najlepsze zdjęcia ever. W tym roku było wiele takich dni i liczymy, że nadchodzący sezon przyniesie ich jeszcze więcej.

jak wyglada praca fotografa zdjecia weselne slask zdjecia weselne slask zdjecia weselne slask zdjecia weselne slask zdjecia weselne slask sesja ze slubu sesja ze slubu

To był rok tak różnorodny jak chyba żaden. Fotografowaliśmy sesje w górach, nad morzem, nie tylko w Polsce, w zasadzie to nad morzem nie było w Polsce. Tatry, Bieszczady, Beskidy, Karkonosze, teraz to chyba już pozostały nam Alpy. Jak ktoś z Was jest chętny na sesję w Alpach to my spakujemy się w 15 minut. Uwielbiamy tą zmienność i nieprzewidywalność. Nie da się ukryć, że czasem się zmęczymy, ale opanowany system regeneracji sił i zjadanych co rano witamin sprawia, że kolejna sesja czy ślub jest kolejną ekscytacją.

sesja ze slubu sesja ze slubu sesja z wesela sesja z wesela sesja z wesela

Fotografowaliśmy w parkach, na pustyni, w zabytkowych miejscach i zapomnianych. Sesje w lesie, w miastach, te o poranku i o zachodzie. Dzięki tej różnorodności sezon się skończył a my nie zdążyliśmy się znudzić. Owszem trochę się zmęczyliśmy, zwłaszcza przed samymi świętami, ale już tęsknimy za ślubami i nie możemy się doczekać wiosny. Wcale nie zwariowaliśmy, po prostu lubimy to co robimy. Praca fotografa ślubnego to dla nas świetna przygoda i lekcja życia.

sesja z wesela sesja z wesela fotograf na wesele slask fotograf na wesele slask fotograf na wesele slask fotograf na wesele slask fotograf na wesele slask praca fotografa slubnego praca fotografa slubnego praca fotografa slubnego praca fotografa slubnego praca fotografa slubnego praca fotografa slubnego

Mamy także ambitny plan przed nowym sezonem pokazać zaległe sesje i śluby tu na blogu i wrócić do publikowania w socialach. Te opuściliśmy z sukcesem jesienią bo potrzebowaliśmy oddechu, uporządkowania głowy i po prostu pobycia offline. Dobrze wykorzystaliśmy chyba ten czas, bo mamy teraz nową energię i sedrucho do tego.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *