Jaka pora na sesję narzeczeńską

odstep

Jaka pora na sesję narzeczeńską

Czy jest jakaś idealna pora? Nasze pary twierdzą, że nie, więc wszystko zależy co lubicie

Sesja narzeczeńska wiosną

Wiosenne sesje ą idealne ze względu na temperaturę. Ani za zimno ani za ciepło. Chyba, że mówimy o 2017 roku, wtedy ciągle lało, wiało i w powietrzu było wręcz zło – generalnie pogoda nie rozpieszczała. Jeśli jesteście alergikami to polecamy wybrać inną porę na sesję, albo musicie zjeść dwa wiadra cirrusa czy innego zytrec ucb. Wiosną kwitną kwiaty, drzewa owocowe, jest pięknie, kolorowo i pachnąco, a zachodzące słońce jest wprost magiczne. Idealna godzina na sesję – 16:00-20:00.

Letnia sesja narzeczeńska

Długie i ciepłe wieczory są zdecydowanie zaletą tej pory roku. Chyba, że mamy do czynienia ze wspomnianym 2017, wtedy niekoniecznie. Najdłuższe dni, najwcześniejsze wschody słońca, ale te za to potrafią być zachwycające. Kiedy dzień budzi się płonącą czerwienią, światło jest absolutnie genialne. Poranki są też zazwyczaj chłodniejsze, więc to idealna pora na sesję, zanim wszystko zacznie się topić z gorąca.
Idealna godzina na sesję – 5:00. Tak wiemy, że przewracacie się o tej porze na drugi bok – my też – ale warto.

Sesja narzeczeńska jesienią

Jesienne sesje są najbardziej kolorowe. Wasza skóra po lecie jest muśnięta delikatnie słońcem. Chyba że tak jak my spędzacie lato w pracy, to jesienią macie ostatnią okazję na złapanie słońca. Do wyboru mamy wschody z bajecznymi mgłami – aura co prawda nie rozpieszcza ale zdjęcia są na prawdę epickie. Zachody też nie ustępują. W złotym słońcu, które odbija się w złotych liściach – nie ma możliwości żeby sesja wyszła źle.
Idealne godziny na sesję – 6:00-7:00 lub 15:00.

Zimowa sesja narzeczeńska

Zimowe sesje są dla prawdziwych twardzieli. Temperatura potrafi być okrutna zwłaszcza w górach – rekordziści mieli -11 stopni. Wiatr wieje w oczy, śnieg wdziera się wszędzie, ale wtedy chociaż jest koło zera, jak nie pada to temperatura pikuje w dół. Krajobraz za o jest totalnie baśniowy. Nawet zwykłe miejskie chaszcze, kiedy przykryte są białą kołderką wyglądają fantastycznie, a ośnieżone góry i leśne ścieżki to dopiero petarda.
Idealne godziny na sesję – 13:00.

013 sesja narzeczenska w gorach - 7

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ