Międzynarodowe wesele w Rezydencji

odstep

Ania od początku wiedziała, że to my mamy być obecni w dniu ich ślubu z aparatami. Zakochała się w naszych zdjęciach. Dokładnie pamiętamy ten dzień kiedy do nas zadzwoniła. Byliśmy w Tatrach, uciekliśmy na szybki reset. Powiedziała, że narzeczony jest Szkotem a my wiedzieliśmy, że to wesele przejdzie do historii naszej fotografii na 100%. Międzynarodowe wesele w Rezydencji to chleb powszedni. Znakomicie odnajdują się w organizacji takich imprez. Zespół właściwych ludzi na właściwym miejscu daje Wam – Młodym Parom cieszyć się dniem ślubu i nie myśleć o niczym więcej.

Międzynarodowe wesele w Rezydencji

Z naszych doświadczeń z międzynarodowymi weselami wynika jedno – wszyscy kochają polskie śluby i polskie wesela. My polacy uwielbiamy zagranicznych gości – pokazujemy im nasze zwyczaje, kuchnię i udowadniamy, że mogą więcej niż im się wydaje. Goście zagraniczni uwielbiają polskie wesela bo są zupełnie inne niż te na których bywają w swoich krajach. Zabawa trwa dłużej, wygląda inaczej, uwielbiają smakować polskich dań i trunków.
Nasi a w zasadzie Ani Szkoci przyjechali całkiem spora reprezentacją, wszyscy w kiltach na czele z Johnym – Panem Młodym. Z kiltem okazało się , że jest więcej roboty niż z najbardziej skomplikowaną suknią ślubną, bo każdy element ma znaczenie i nie może w byle jakim miejscu. Towarzyszyliśmy im już od przygotowań. Kiedy Ania robiła się na bóstwo w parapety okna uderzały krople deszczu. Zupełnie jak w Szkocji. Tam też lubi padać. Do ostatniej chwili też czekaliśmy z decyzją czy ślub w plenerze przenosimy do wnętrz.

Ślub w plenerze w razie deszczu

Pogoda w dniu ślubu to coś na co kompletnie nie ma się wpływu. Ania i Johny porzucili więc swój skrupulatnie przygotowany plan i improwizowali. Ostatecznie wszystko odbyło się we wnętrzach zamiast ogrodu, ale wcale nie oznacza to, że było mniej uroczyście. Kiedy Ania wraz ze swoimi druhnami – najbliższymi duszami delektowała się prosecco, otrzymała od swojego ukochanego liścik pełen miłości. Ceremonia odbyła się we wnętrzach Hotelu Rezydencja. Ania wkroczyła z Tatą a czekający na nią Johny nie mógł oderwać od niej oczu. Po przysiędze padli sobie w ramiona a oklaskom i euforii nie było końca. Nie ważny był ten deszcz, który zamienił się w ścianę wody. Dla Ani i Johnego najważniejsza była ich miłość, którą sobie ślubowali.

Przemówienia na weselu

Tym co wyróżnia międzynarodowe wesela to przemówienia. To świetny zwyczaj, który na zagranicznych weselach jest wręcz tradycją. W Polsce jeszcze rzadko spotykamy przemówienia, a to znakomity moment żeby wspomnieć wiele pięknych chwil sprzed lat. Ojcowie opowiadają o najlepszych chwilach swoich dzieci, przyjaciele o początkach znajomości i wspólnych perypetiach. Goście zaśmiewają się do łez przy tych wspominkach, a miło jest w tym dniu posłuchać parze młodej o sobie zamiast kazania wyciągniętego z półki lub regułki o tworzeniu rodziny z urzędniczej teczki. Przemówienia to często też wzruszenia i bardzo osobiste słowa. Ania i Johny zadbali również o tłumaczenie przemówień tak aby wszyscy mogli wzruszać się i śmiać.

Międzynarodowe wesele na śląsku

Jak się bawią na polskich weselach goście? Za chwilę zobaczycie sami. Może to nasze szczęście, że nikt nie podpiera ścian i filarów, ale goście Ani i Johnego po prostu byli niezniszczalni. Po pierwszych spokojnych pląsach wszyscy ruszyli do zabawy. Odpoczywali przy ciastkach, whisky i pysznych daniach jakie serwowała kuchnia Rezydencji. A jak już przy słodkościach jesteśmy – główna słodkość – tort weselny – podawany był w ogrodzie, w blasku zimnych ogni.
A co było potem? A potem to już było zupełnie dziko. Na parkiecie królowała świetna nuta, a po oczepinach weszły klimaty prosto ze Szkocji – But I would walk 500 miles, and I would walk 500 more – nucimy po dziś dzień. Nawet Dziwaka Szkoci porwali na parkiet i stracił grunt pod nogami, więcej mówić nie musimy i teraz zapraszamy obejrzyjcie śląskie międzynarodowe wesele w Rezydencji.

miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji slub w plenerze w rezydencji slub w plenerze w rezydencji slub w plenerze w rezydencji slub w plenerze w rezydencji slub w plenerze w rezydencji slub z obcokrajowcem slub z obcokrajowcem slub z obcokrajowcem slub z obcokrajowcem slub z obcokrajowcem slub cywilny w plenerze slub cywilny w plenerze slub cywilny w plenerze slub cywilny w plenerze slub cywilny w plenerze slub plenerowy rezydencja piekary slub plenerowy rezydencja piekary slub plenerowy rezydencja piekary slub plenerowy rezydencja piekary slub plenerowy rezydencja piekary jak zorganizowac slub w plenerze jak zorganizowac slub w plenerze jak zorganizowac slub w plenerze jak zorganizowac slub w plenerze jak zorganizowac slub w plenerze slub w plenerze a deszcz slub w plenerze a deszcz slub w plenerze a deszcz slub w plenerze a deszcz slub w plenerze a deszcz miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowy slub w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji miedzynarodowe wesele w rezydencji szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub szkocki slub eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour wesele glamour eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku eleganckie wesele na slasku szkockie wesele

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *