Motocyklowa sesja ślubna

motocyklowa sesja ślubna

Monika i Maciek marzyli o sesji ślubnej, która nie będzie klasyczną sesją. Chcieli czegoś alternatywnego, zaskakującego, a przede wszystkim – w towarzystwie swoich przyjaciół. Motocyklowa sesja ślubna to było dokładnie to co siedziało im w głowie. Sesja odbyła się w industrialnych klimatach, we wnętrzach starej parowozowni. Nie było ślubnych szpilek i pełnych garniturów, za to motocyklowe buty, kaski, luźne koszule i skórzane kurtki. Oczywiście były motocykle – zwłaszcza te na których jeżdżą Monika i Maciek.

sesja ślubna z motocyklem

Kiedy do nas napisali, że sesja z motocyklami – to pierwsze co pomyśleliśmy – pojedziemy na tą sesję swoim. Nie mamy pojęcia jakim cudem google wyrzucił im naszą stronę – ale to spotkanie było nam pisane. I choć aura była jak na dalekiej północy – zimno i deszczowo – to ta motocyklowa sesja zdjęciowa nie mogła się odbyć bez naszego motocykla, mimo że nie brał udziału w zdjęciach. Monika i Maciek chcieli, aby ich zdjęcia były wyjątkowe, niebanalne i oddawały ich pasję do motocykli. Sesja odbyła się w industrialnych klimatach, we wnętrzach starej parowozowni. To idealne miejsce dla miłośników motocykli i surowego stylu. Monika i Maciek wraz z przyjaciółmi zaprezentowali swoje piękne motocykle, a cała sesja była pełna energii i pozytywnych emocji.
Mimo, że w dniu sesji padał deszcz, to nikt nie stracił humoru i atmosfera była fantastyczna. Wszyscy bawili się świetnie, a zdjęcia wyszły naprawdę niepowtarzalne i efektowne.. Skórzane kurtki, buty motocyklowe – no bo kto powiedział, że tak nie można.

alternatywna sesja ślubna

Taka sesja to wybór dla par. które chcą, aby ich sesja była wyjątkowa i niepowtarzalna. Motocykl dodaje charakteru i stylu, a towarzystwo przyjaciół sprawia, że sesja jest jeszcze bardziej niezapomniana. Rezygnacja z pełnych ślubnych strojów to kolejny dowód na to, że nie trzeba podążać za tradycją, aby mieć piękne zdjęcia. Zamiast tego, wybrali stroje, które łączyły pasję do motocykli i ślubny look a jednocześnie odzwierciedlały ich styl i osobowość. Wspólna sesja zdjęciowa z przyjaciółmi to również wspaniały pomysł. Pozwala ona na jeszcze większą swobodę i spontaniczność. To czas, kiedy możesz się dobrze bawić i cieszyć w towarzystwie bliskich osób. Monika i Maciek nie tylko zrobili sobie wspaniałe zdjęcia, ale też stworzyli wspaniałe wspomnienia z najbliższymi.

sesja ślubna z przyjaciółmi

Wyniki sesji przeszły ich najśmielsze oczekiwania – zdjęcia wyszły wyjątkowo i niepowtarzalnie. Warto jest zawsze podążać własną ścieżką i realizować swoje marzenia. Motocyklowa sesja ślubna to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych ujęć. Jest to również doskonała okazja, by pokazać swoją pasję i zorganizować coś niebanalnego. Warto podążać za swoimi marzeniami i zrealizować coś, co naprawdę Was kręci.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ