Nowoczesne Śląskie wesele

Nowoczesne Śląskie wesele

Z Klaudią i Wojtkiem poznaliśmy się na sesji narzeczeńskiej wiosną, którą realizowaliśmy dwa miesiące przed ich ślubem. Przygotowania do uroczystości odbywały się w ich domu w Połomii, gdzie panowała bardzo rodzinna atmosfera, a mały synek pary – czuwał pilnie nad swoją mamą. Klaudia i Wojtek mimo iż pochodzą z regionu bardzo ceniącego tradycyjne podejście postanowili dodać do swojego dnia lekkiego twista i zrobili tradycyjne ale jednak nowoczesne śląskie wesele.

Nowoczesne Śląskie wesele

ceremonia ślubna z niespodzianką

Parafia Nawiedzenia NMP w Połomii to urocza i cicha świątynia, która jest miejscem wielu uroczystości religijnych, w tym również ślubów. Klaudia i Wojtek, nasza para młoda, postanowili właśnie tutaj powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Ale jej godzina była małym zaskoczeniem dla naszej pary. Godzina którą uzgadniali w parafialnej kancelarii okazała się nie być już dostępna i zamiast 14 została im 12. Tradycji więc przypadkiem stało się zadość. W trakcie uroczystości nie zabrakło pięknych momentów, które zostaną na zawsze w pamięci pary i ich bliskich. 

Nowoczesne Śląskie wesele

wesele w dąbrówce

Wesele Klaudii i Wojtka odbyło się w eleganckim kompleksie Dąbrowka, znanym z wyśmienitej kuchni i pięknego wnętrza. Sali kryształowej, gdzie odbyło się przyjęcie, nie sposób nie polubić. Duże okna, które wpuszczały mnóstwo naturalnego światła, dodawały sali wyjątkowego uroku. Na stole pojawiły się przepyszne dania, które zachwyciły wszystkich gości. Kompleks Dąbrowka słynie z wyśmienitej kuchni, która została doceniona przez wszystkich uczestników wesela. Pyszności, które pojawiły się na stołach było tyle, że nie sposób wszystkich spróbować – i w tym miejscu współczujemy gościom, bo sami chętnie spróbowalibyśmy tych przysmaków. Poza tradycyjnymi daniami – czyli rolada i rosołek było na prawdę w czym wybierać – ale przecież tak własnie miało być – nowoczesne śląskie wesele.

Nowoczesne Śląskie wesele

Całe wesele prowadził tem DJski Cube Art, w skład którego wchodzą Kuba i Dybski. Niezawodni w swoim fachu, świetnie wprowadzali gości w klimat zabawy i zapewniali muzykę na najwyższym poziomie. Dużym plusem tego duetu jest ich niebywała zdolność do integracji z gośćmi między blokami muzycznymi. Są w tym jednymi z niewielu na rynku weselnym. Wszyscy więc bawili się znakomicie – nawet Kuba dostał lekcję poprawnej zorby od ciotek. Przecież człowiek uczy się całe życie. Czas na weselu pędził błyskawicznie, pierwszy taniec, tort, wspólne zdjęcia z gośćmi, ani  się obejrzeliśmy już zrobił się wieczór. Wspaniała zabawa, tańce, wspaniałe jedzenie i oczywiście wiele miłych rozmów, tworzyły niesamowitą atmosferę i sprawiły, że pora pożegnania z gośćmi nadeszła wyjątkowo szybko.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ