Offowy plener ślubny w Łodzi

odstep

Dla naszych Dzikusów, tych od dzikiego wesela w Szczyrku wymyśliliśmy plener w trochę innym miejscu. Na grzecznego była sesja narzeczeńska więc uznaliśmy, że wystarczy romantycznych zdjęć ślubnych. Zaplanowaliśmy dla nich plener ślubny w Łodzi.

OffPiotrkowska – plener ślubny w Łodzi

Offowe klimaty bardzo do Weroniki i Mateusza pasują. W Łodzi umówiliśmy się nie bladym świtem bo końcówka października już zdążyła poczęstować pierwszym śniegiem i mrozami, a przy rozciętej sukni Weroniki byłoby zbyt rześko. Przyjechali jeszcze przed południem. Idealnie, zanim Łódź skończy pracę i tłumnie wyjdzie na ulice. Na plener ślubny w Łodzi mogliśmy wybrać wiele miejsc ale zdecydowaliśmy się na Off Piotrkowską. Klimatyczne alternatywne miejsce, które nigdy nie zasypia. Tam zawsze się coś dzieje, zawsze ktoś jest i zawsze znajdzie się inspirujący zakamarek.

Industrialny plener ślubny w Łodzi

Kiedyś przebiegliśmy dosłownie przez to miejsce szukając miejsca w restauracji w większej ekipie. Utkwiło nam tak w pamięci, że postanowiliśmy tu wrócić na sesję. Wieczorową porą pełno tu ludzi w knajpkach, a przed południem pędzą przechodnie, bo to całkiem niezły skrót, sporo miejsc się jeszcze remontuje. Tu kuchnia miesza się z projektami modowymi i kreatywnymi przedsięwzięciami. I między tym wszystkim znaleźliśmy się my z Weroniką i Mateuszem.

Ludzie, którzy tu pracują chyba są przyzwyczajeni do widoku par młodych, bo na nikim nie zrobiło wrażenia że pani w białej sukni ze swoim facetem biegają po uliczkach i zaglądają po kątach.

plener slubny w lodzi plener slubny w lodzi plener slubny w lodzi plener slubny w lodzi plener slubny w lodzi fotografia slubna lodz fotografia slubna lodz fotografia slubna lodz fotografia slubna lodz fotografia slubna lodz zdjecia slubne lodz zdjecia slubne lodz zdjecia slubne lodz zdjecia slubne lodz zdjecia slubne lodz plener slubny off piotrkowska plener slubny off piotrkowska plener slubny off piotrkowska plener slubny off piotrkowska plener slubny off piotrkowska plener slubny off piotrkowska

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.