Plener ślubny Kotulińskiego 9

odstep

Kotulińskiego 9 to miejsce bardzo alternatywne i inspirujące.

Nic dziwnego, że wielu osobom przypada do gustu.
Kiedy pokazaliśmy Madzi i Grześkowi jak to wszystko wygląda od razu zdecydowali, że to idealnie pasuje do ich wizji sesji ślubnej. A że mieliśmy do dyspozycji aż jeden dzień i to dzień wolny od pracy to wnętrza Kotulińskiego spadły nam jak z nieba. W razie niepogody byliśmy bezpieczni i nie groziły nam dzikie tłumy ludzi. To czym wnętrza Kotulińskiego 9 urzekają to prostota i surowość, Cegła, drewno, metal. Do tego piękne światło. Jakby nie patrzeć miejsce idealne. Jeśli dołożyć do tego parę taką jak Madzia i Grzesiek sukces murowany.

Alternatywny plener ślubny

Nie lubimy gadżetów, bardzo cenimy sobie za to ludzi. Wszystko to co jest między nimi, te iskry w oczach, pełne miłości spojrzenia. Szukamy i łapiemy wszystkie te chwile pomiędzy, momenty, szczere uśmiechy. Może nie są to perfekcyjne i idealne zdjęcia ale są prawdziwe i naturalne. Miłość w końcu jest szalona a szaleństwo nie jest wypozowane i poukładane.

Spędziliśmy świetnie czas, jak zwykle już po sesji rozstać się nie mogliśmy, bo ciągle tyle wspólnych tematów pozostało nie przegadanych.

Mamy ogromne szczęście spotykać pary, z którymi pozostajemy jeszcze na długie lata w świetnych relacjach. Spotykamy się na wspólnych sesjach z okazji kolejnych rocznic ślubu, a często i również ciążowych i rodzinnych. To dla nas ogromne wyróżnienie i wspaniały dar od losu, że możemy robić to co kochamy i spełniać Wasze marzenia o wyjątkowych zdjęciach.

plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego plener ślubny kotulińskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego sesja u kotulinskiego fotograf slubny slask fotograf slubny slask fotograf slubny slask fotograf slubny slask fotograf slubny slask fotograf slubny slask fotograf slubny slask

To nasze w sumie trzecie spotkanie i mamy nadzieję, że nie ostatnie.
Sesję narzeczeńską możecie zobaczyć tutaj,
a reportaż z dnia ślubu tutaj.

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *