Plener ślubny o poranku

odstep

Kiedy wszyscy smacznie śpią nasze pary dzielnie wstają z łóżka i przygotowują się do sesji. Tego wczesnego wstawania wymaga plener ślubny o poranku. Jedyne światła jakie w oknach się świecą to nasze i ich. Po co tak wcześnie wstajemy? Bynajmniej nie dlatego, że jesteśmy rannymi ptaszkami i lubimy zaczynać dzień o 5 rano. Jest tylko jeden powód – magiczne zdjęcia ślubne. To dla nich czasami zrywamy się w środku nocy a o 9 rano kładziemy się spać dalej. We wrześniu jeszcze można przy odrobinie szczęścia złapać o wschodzie słońca mgły. I to w samym centrum Śląska.

Plener ślubny o poranku

Sesja ślubna o wschodzie słońca zwykle wiąże się z ogromnym och i ach kiedy pierwsze promienie słońca pojawiają się nad horyzontem. W tym wypadku nad drzewami. Złote światło błyskawicznie rozlało się nad wodą otaczając nas z każdej strony. Plener ślubny o poranku wiąże się także z niską temperaturą. W letnich miesiącach to nawet jest zbawieniem, ale kiedy zaczyna się jesień pozostaje ogrzewać się w swoich ramionach. A potem wskoczyć w ciepłą kurtkę.

Wiele par kiedy wspominamy o plenerze ślubnym o wschodzie słońca puka się w głowę, że zwariowaliśmy. Ale kiedy zobaczą pierwsze zdjęcia zaczynają zmieniać zdanie. Kiedy przyjeżdżamy na miejsce i noc zaczyna ustępować słońcu wtedy dokładnie rozumieją co mamy na myśli mówiąc, że jest magicznie i niepowtarzalnie.

Zdarza się też, że poranek wstaje spowity mgłami. Czasami udaje się zaplanować dokładny dzień. Jesienią znacznie łatwiej o mgliste wschody niż latem. Sesja we mgle daje atmosferę lekkiej tajemniczości. Może nie każde jezioro to Świteź i nie spotka się już wodnych nimf, ale sesja ślubna o poranku może wyjść tak samo magicznie jak opowieści z książek.

Martyna i Wojtek zachwycali się tym porankiem tak samo jak i my, ale sami się nie spodziewali, że będą mieli takie zdjęcia. Romantyczne, nastrojowe, delikatne. Dokładnie takie jak oni.
Sesję robiliśmy kilka dni po ślubie, kiedy jeszcze wszystkie emocje były na gorąco. I tak właśnie jest najlepiej. Bo wszystko co się wydarzyło w dniu ślubu jest żywe i świeże.

plener slubny o swicie plener slubny o swicie plener slubny o swicie plener slubny o swicie plener slubny o swicie sesja slubna o poranku sesja slubna o poranku sesja slubna o poranku sesja slubna o poranku sesja slubna o poranku plener slubny mgla plener slubny mgla plener slubny mgla plener slubny mgla plener slubny mgla sesja slubna we mgle sesja slubna we mgle sesja slubna we mgle sesja slubna we mgle sesja slubna we mgle sesja slubna o poranku sesja slubna o poranku sesja slubna o poranku 

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *