Plener ślubny w Dreźnie

odstep

Sesja ślubna w Dreźnie

Co wygląda jak Budapeszt ale dojazd zajmie nam mniej czasu?
Olśnienie i szybka kalkulacja – Drezno.
W ciągu całego roku w Krakowie zrobiliśmy chyba milion sesji, każde miejsce obfotografowaliśmy na wszystkie możliwe sposoby. Jeśli podobają się Wam klimatyczne miasta, zamiast do Krakowa pojedźmy do Drezna. Zobaczcie jak tam pięknie.
Drezno nazywane jest perłą baroku i Florencją północy. I nie są to puste słowa. Miasto zachwyca niepowtarzalną elegancją. Idealnie więc pasuje do Karoliny i Tomka.
Kiedy z perspektywy kilku miesięcy patrzymy na tą sesję chyba nic byśmy nie zmienili. No dobrze, może poza jednym. Deszcz. Kiedy tylko wjechaliśmy do Drezna niebo się rozpłakało. Nasze miny mówiły wszystko – to nie tak miało być. Ale zaryzykowaliśmy, skoro jesteśmy to najwyżej będziemy robić sesję w deszczu.

Plener ślubny w Dreźnie

Już od jakiegoś czasu przestaliśmy planować co do jednego zdjęcia każdą sesję. Wolimy spontaniczność i prawdziwość naszych par. My idziemy na żywioł, nasze pary także. Spacerowaliśmy więc po mieście i podziwialiśmy architekturę. W tej materii Drezno ma się czym pochwalić. Zabytkowe budynki stanowiły perfekcyjne tło dla naszych modeli. Karolina o idealnej urodzie i figurze, której zazdrościć będzie większość kobiet. Tomek jak wyjęty z okładki modowego magazynu. A to właśnie oni nasza para. Zakochani w sobie ludzie, nie przeszkadzały im nawet wycieczki dzieci i seniorów, mieszkańcy na rowerach ani Chewbacca (gdzieś kątem oka go złapaliśmy).
Miłość jest nienamacalna, niewypowiedziana, unosi się w powietrzu, czasami ma zapach i smak, a czasami po prostu jest. W spojrzeniach, w dotyku, w gestach, w samym środku. Jest nieujarzmiona  jak wulkan, który za sekundę eksploduje. Taka właśnie jest ich miłość i taką miłość zobaczycie na tych zdjęciach.

plener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w dreznieplener slubny w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w drezniesesja slubna w dreznieplener slubny dreznoplener slubny dreznoplener slubny dreznoplener slubny dreznoplener slubny dreznoplener slubny drezno

Jeśli chcecie zobaczyć historię dnia ślubu Karoliny i Tomka zajrzyjcie koniecznie – tutaj.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *