Plener ślubny w Wysokich Tatrach

odstep

Plener ślubny w górach

Magda i Dawid kochają Tatry. To tam robiliśmy sesję narzeczeńską w zimie. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście – zobaczcie koniecznie. Zdjęcia z tej sesji dekorowały salę weselną i były częścią prezencików dla gości.
Plener ślubny w Wysokich Tatrach był ich wielkim marzeniem. Ale nie Kasprowy i najbliższe okolice. O idealnym miejscu debatowaliśmy długo, bo same Tatry już są piękne, ale wybrać w Wysokich Tatrach miejsce na sesję nie jest łatwo. Jedno to ładny widok i możliwości wdrapania się – i to jest ta łatwiejsza część. Trudniejsza to ta, że trzeba znaleźć miejsce gdzie fotograf może dalej stać na ziemi a nie wykonywać ujęcia z helikoptera lub drona. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Świnicę.

Plener ślubny na Świnicy

Świnica to nasz demon przeszłości. Zawsze nas przerażał ten szlak i całymi latami chcieliśmy się z nim zmierzyć, ale zawsze brakowało odwagi. Sesja więc była idealną okazją do pokonania demonów i udowodnienia sobie że damy radę. Madzia i Dawid w końcu znają ten szlak jak własną kieszeń więc w razie trudności nam pomogą. Sprzęt ograniczyliśmy do dwóch aparatów i jednego dodatkowego obiektywu. Raz że nie mieliśmy odwagi więcej strącić w przepaść w razie epickiego upadku, a drugie to noszenie wszystkich kilogramów tyle godzin w trudnym terenie – po prostu mijało się z celem.
Zaczęliśmy od standardowej pyskówki pod kolejką, bo nie każdemu odpowiada żeby para nie stała 4 godziny w kolejce. Nasza trasa mimo, że przewidziana na 4 i pół godziny w rzeczywistości fotograficznej jest 9 godzinami. Po tym poszło już łatwiej. Do świnickiej przełęczy nawet bardzo łatwo. Za to potem się rachunek wyrównał. Najsprawniej można było szlak pokonać w pozycji na szczeniaka. To była świetna okazja do upatrzenia sobie miejsc na zdjęcia w drodze powrotnej. Na czas wspinaczki aparaty schowaliśmy do plecaka, żeby mieć jednak czym fotografować po wejściu na górę.

Sesja ślubna w Wysokich Tatrach

Zdjęcia zaczęliśmy robić tuż za Beskidem aż do samej przełęczy. Czy Panna Młoda miała od początku na sobie suknię? TAK. Zarówno Madzia jak i Dawid pokonali cały szlak w sukni i garniturze. Po wspinaczce po łańcuchach, tuż pod szczytem Świnicy wypakowaliśmy sprzęt i zaczęliśmy część drugą sesji. Widok z tego miejsca jest po prostu obłędny. Z jednej strony strome, surowe skały. Z drugiej w dole mieni się Dolina Pięciu Stawów. Co się wiąże z taką sesją – zmęczenie, obtarte dłonie, obolałe nogi a z drugiej ekscytacja. Niebo jest na wyciągnięcie rąk. To zdecydowanie nie miejsce dla każdego. My wiemy, że gdyby Madzi i Dawida tam z nami nie było odpuścilibyśmy w połowie. Ale nie żałujemy. W sumie obciachem by było powiedzieć – słuchajcie my się boimy to zostańmy już tutaj.
Cały, ale to absolutnie cały trud został wynagrodzony. A my się przekonaliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przełamaliśmy swoje wewnętrzne słabości i ta sesja nauczyła nas więcej niż się spodziewaliśmy.

plener slubny w tatrachplener slubny w tatrachplener slubny w tatrachplener slubny w tatrachplener slubny w tatrachzdjecia slubne w tatrachzdjecia slubne w tatrachzdjecia slubne w tatrachzdjecia slubne w tatrachzdjecia slubne w tatrachsesja slubna w tatrachsesja slubna w tatrachsesja slubna w tatrachsesja slubna w tatrachsesja slubna w tatrachslub w tatrachslub w tatrachslub w tatrachslub w tatrachslub w tatrachplener slubny tatryplener slubny tatryplener slubny tatryplener slubny tatryplener slubny tatryplener slubny w wysokich tatrachplener slubny w wysokich tatrachplener slubny w wysokich tatrachplener slubny w wysokich tatrachplener slubny w wysokich tatrachplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyplener slubny na swinicyfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotograf slubny tatryfotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopanefotografia slubna zakopane

Jeśli chcecie zobaczyć historię dnia ślubu Magdy i Dawida zajrzyjcie koniecznie – tutaj.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ