Plener ślubny w Szkocji – Natalia i Artur

odstep

Plener ślubny w Szkocji

Są takie miejsca na ziemi, w których można zakochać się bez pamięci i taka właśnie jest Szkocja.
Plener ślubny w Szkocji to było nasze wielkie marzenie od lat i dzięki Arturowi i Natalii udało się spełnić te marzenia.
To co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
Plan był pozornie prosty – jedziemy na północ i zatrzymamy się tam gdzie nam się spodoba. Okazało się że moglibyśmy spędzić tydzień na zdjęciach i daleko byśmy nie odjechali.
Gdyby nie przeszkodził nam deszcz pewnie by zabrakło miejsca na kartach, bo fotografowanie Natalii i Artura to była czysta przyjemność.
Chyba będziemy musieli pomyśleć o kolejnej sesji z Wami 🙂

Sesja ślubna w Szkocji

Odwiedziliśmy klika absolutnie wspaniałych miejsc. Pierwszy przystanek nad jeziorem, makijaż ubieranie i już po pierwszej klatce wiedzieliśmy, że ten plener będzie epicki. Po kilkunastu minutach mieliśmy tyle zdjęć na kartach, że pomyśleliśmy – braknie nam miejsca, zabraliśmy za mało kart ze sobą. Miejsce tak hipnotyzujące, że moglibyśmy bez zastanowienia zamieszkać tam choćby dziś.
Potem było tylko lepiej. Dzięki temu, że zamknięto drogę znaleźliśmy, oczywiście przypadkiem, stary kościół. Nigdzie wcześniej nie spotkaliśmy takiego światła. Ochom i achom nie było końca.
Kiedy dotarliśmy na Skye było już późno. Spojrzeliśmy na zegarki była 21 a słońce jeszcze wisiało wysoko. Na nasze szczęście o tej porze roku w Szkocji są późne zachody słońca. Klify przy latarni na Skye odbierają mowę.
Moglibyśmy jeszcze 5 razy tyle napisać o tej sesji. O zamku i górach w padającym deszczu, o pięknych dywanach z różowych kwiatów w miasteczku, o zielonych parkach rodem z Hobbitonu, o ruinach na klifie, porwanym welonie Natalii i migoczących światłach latarni nocą.

Było nam tam cudownie. Gdyby ktoś powiedział, że musimy się przeprowadzić to decyzja byłaby podjęta w jedną chwilę. Szkocja. Zakochaliśmy się absolutnie i wrócimy tam na pewno nie jeden raz.

plener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjaplener ślubny szkocjasesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjisesja w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny w szkocjiplener ślubny szkocjaIMG_9245

A jeśli macie ochotę pooglądać więcej Szkockich krajobrazów zapraszamy tutaj
Zdjęcia ze ślubu Natalii i Artura znajdziecie tu.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

6 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *