Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

odstep

Mala i Pepe to para zwariowana jak mało która. Wystarczy na nich tylko spojrzeć – wariaty po prostu wariaty.
Sesję całą zrobiliśmy w przerwach między deszczem a ulewą, więc światło wprost wymarzone nam się trafiło. Kto zaryzykuje ten ma. Od lat powtarzamy to jak mantrę i sprawdza się w 100%. Albo pogoda się uda wbrew prognozom albo jak zacznie lać to sesja jest inna niż wszystkie.

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską

Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Wybór miejsca na sesję czy to ślubną czy narzeczeńską nigdy nie jest łatwy. Musi pasować do pary bo jak to nie będzie właściwa bajka to na zdjęciach będzie od razu widać. Nie ma więc sensu kierować się wyborami innych. Kowalscy mieli sesję na cegielni to my też jedźmy na cegielnię. Jeśli to nie wasz świat i nie wasze klimaty to na zdjęciach będzie widać brak waszego komfortu. Na pewno są miejsca gdzie dobrze się czujecie, wystarczy że będziemy znać temat – lasy, natura albo popularne hasło w tym roku – woda i kamyczki.
Z Malą i Pepe spotkaliśmy się w połowie drogi – wyszło jakoś tak spontanicznie. Piasek, wiatr i trochę słońca – pustynne klimaty. Mówią, że sam diabeł wysypał piach na tym terenie – i tak sobie myślimy, że to dobrze. Mamy w zasięgu ręki miejsce na sesje inne niż wszystkie. Choć po ilości zieleni trudno się zgodzić, że to pustynia to jednak. Piasek miejscami bardziej złoty, miejscami mniej przeplata się z sosnowymi zagajnikami.

Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Zobaczycie za chwilę zdjęcia i nie uwierzycie, że oni są pierwszy raz przed obiektywem. Każdej parze zawsze mówimy – na sesji bądźcie sobą, a Malwina i Piotrek dodatkowo czytali nam w myślach. Co chcieliśmy na głos powiedzieć coś to oni już byli we właściwym miejscu robiąc dokładnie to co wymyśliliśmy. Oprócz czytania w myślach mieli jeszcze jedną cechę – rozśmieszali nas do łez. Pierwsza para która w opowiadaniu zabawnych historii dotrzymywała nam kroku. Zwykle to nam się dziób nie zamyka. A tym razem obie strony oprócz tego że bolał brzuch ze śmiechu to szczęka od mówienia. Taki sposób na załatwienie sobie szybkich zakwasów. A Malusia ten pierścionek to skąd masz – a w Laysach znalazłam – na samo wspomnienie tego tekstu płaczemy ze śmiechu. Kochamy Was wariaty. Sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej była wprost znakomitym pomysłem.

sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiej naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska naturalna sesja narzeczeńska sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice sesja narzeczenska katowice zwariowana sesja narzeczeńska zwariowana sesja narzeczeńska zwariowana sesja narzeczeńska zwariowana sesja narzeczeńska zwariowana sesja narzeczeńska sesja narzeczenska kraków sesja narzeczenska kraków sesja narzeczenska kraków sesja narzeczenska kraków

Inne sesje narzeczeńskie znajdziecie w naszym portfolio – klik

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ