Sesja narzeczeńska w Parku Gródek

Sesja narzeczeńska w Parku Gródek

Klaudia i Piotrek to para, która na swojej sesji narzeczeńskiej pokazała, że miłość to przede wszystkim zabawa i radość z bycia razem. Sesja narzeczeńska w Parku gródek była strzałem w dziesiątkę bo, mieliśmy wspaniałe warunki do robienia zdjęć. 

Klaudia i Piotrek są parą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, bawili się na sesji znakomicie. Byli tak naturalni i spontaniczni, że aż trudno uwierzyć, że stoją przed obiektywem pierwszy raz.

sesja narzeczeńska katowice

Sesja narzeczeńska w Parku Gródek

Park Gródek to miejsce niezwykle urokliwe i idealne do sesji narzeczeńskich. Znajduje się on w Jaworznie, w otoczeniu lasów i pagórków, co daje niepowtarzalny klimat. To przede wszystkim cisza i spokój (chyba że akurat przyjechały tu wszystkie okoliczne pary młode albo rodziny na spacer), a także mnóstwo zieleni, która wprowadza w lekko romantyczny nastrój. W parku można znaleźć mnóstwo urokliwych zakątków. Wszystko to sprawia, że park jest doskonałym miejscem na sesje narzeczeńskie. Dla fotografa ślubnego, to prawdziwy raj, ponieważ umożliwia mi wykorzystanie niezwykłych krajobrazów oraz światła o zachodzie słońca, co wpływa na unikalny charakter zdjęć.

Klaudia i piotrek sesja narzeczeńska katowice

Początek sesji jak zawsze odrobinę spokojnie, żeby złapać rytm i odrobinę się rozkręcić. Lekko romantycznie ale wiecie tak z umiarem. Kiedy słońce zaczynało powoli zachodzić zmieniliśmy lokalizację na taką gdzie idealnie wpadają promienie słoneczne. A potem Klaudia i Piotrek zaczęli biegać i skakać po łące, a my korzystaliśmy z ich spontaniczności i luzu, bo takie momenty są dla nas właśnie najpiękniejsze. Ujęcia pełne śmiechu i czułości powstały dzięki temu, że Klaudia i Piotrek zapomnieli, że są fotografowani, bo z nami jest zawsze jak z dobrymi znajomymi. Pogadamy o jedzonku, serialach i miłych rzeczach a potem wyciągamy z par to co w nich najlepsze.

SESJA NARZECZEŃSKA o zachodzie słońca

Sesja narzeczeńska blisko katowic

Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca to doskonały sposób na romantyczne i pełne emocji zdjęcia, które będą przypominać narzeczonym o szalonym okresie w ich życiu. Słońce maluje piękne złote (i pamiętajmy skromne) kolory na niebie, tworząc niesamowity klimat i atmosferę, która sprzyja spontanicznym i naturalnym ujęciom.

Jedną z największych zalet sesji narzeczeńskiej o zachodzie słońca jest to, że dla śpiochów i zapracowanych to idealna pora na zdjęcia. A dla fotografa to ogrom możliwości kreatywnej pracy – bo każdy fotograf ślubny i nie tylko ślubny uwielbia miękkie światło i okolice złotej godziny. Sesja o zachodzie słońca to gwarancja pięknie wyglądającego otoczenia. Możecie nie wierzyć ale sprawdźcie sami jak wygląda nieszczególnie atrakcyjne miejsce w zachodzącym słońcu – będziecie zaskoczeni. A jeśli dalej nie wierzycie, że można zrobić fajne zdjęcia – pozostaje przyjść do nas na sesję – my podejmiemy wyzwanie.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ