Sesja narzeczeńska w rzepaku – Ania i Mariusz

odstep

Sesja narzeczeńska wiosną

Z Anią i Mariuszem planowaliśmy sesję na wiosnę.
Dlaczego wiosna to idealna pora roku – ano dlatego, że wszyscy budzimy się z zimowego snu i mamy najwięcej energii. Wiosna tak pozytywnie wpływa na wszystkich, że warto ten czas wykorzystać.
Budzimy się my, budzi się przyroda, nawet w mieście ludzie się częściej uśmiechają do siebie. A co najważniejsze Dziwaki mają najwięcej czasu.
Tym razem jednak wiosna spłatała psikusa – bo piękne kwitnące kwiaty utrzymały się aż trzy dni, musieliśmy wymyślić plan B.
Pomysł ten objąć musiał nowy termin i nowe miejsce.
Nasz obmyślony plan jak był przebiegły, tak nie przewidział, że staniemy się wszyscy pożywieniem dla świeżo obudzonego i wygłodniałego stada komarów.
Ledwie nasze stopy przekroczyły linię lasu bestie ruszyły do natarcia, w końcu jedzenie samo przyszło. Walczyliśmy dzielnie i wyszliśmy prawie bez szwanku.
Te dziesiątki kropek na zdjęciach to właśnie leśni obrońcy terenu poza wytartą ścieżką.

Sesja narzeczeńska w rzepaku.

Dalsza eksploracja lasu nie wchodziła w grę więc zmieniliśmy miejsce na nieco bardziej wiosenne – rzepak.
Sesja narzeczeńska w rzepaku była strzałem w dziesiątkę, las nie dał by nam na pewno takich możliwości w tym dniu. Zachodzące słońce odbijało się na złoto w rzepakowym polu. Było po prostu idealnie. Wykorzystaliśmy także to co Ani i Mariuszowi najbliższe sercu – ich ukochane auta.

sesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja w rzepakusesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska slasksesja narzeczenska w rzepakusesja narzeczenska w rzepakusesja narzeczenska w rzepakusesja narzeczenska w rzepaku

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *