Sesja Narzeczeńska w stylu retro

odstep

Kiedy Tatiana i Patryk poznali się on powiedział do niej – dziwna jesteś. I tak zostali parą. Co więc dziwnego że to my zostaliśmy ich fotografami. Pasujemy do siebie przecież idealnie. Zaczęliśmy więc od sesji narzeczeńskiej, bo raz że to dobra rozgrzewka przed ślubem, dwa że to po prostu fajnie spędzony czas – Wasz. A efekt – zdjęcia, które pozostają na lata – często pierwsze wspólne.

Sesja z motocyklem i coca – colą

Tatiana jest starą, sentymentalną duszą, niepoprawną romantyczką, a Patryk jest kochającym i wrażliwym facetem. Na sesję zabrali wszystkie rzeczy, które przez lata spędzone wspólnie zgromadzili z różnych okazji. Pierwsze listy, zapisane i zebrane wspomnienia. Ta sesja była sentymentalną podróżą do początków ich miłości, do wspólnie spędzonych chwil. Sami też pewnie macie takie wielkie pudło wspólnych skarbów.

Sesja narzeczeńska w stylu retro

I teraz kochani petarda – tą sesję fotografowaliśmy na ogródku działkowym. Na samą myśl pewnie wyobrażacie sobie drewnianą chatkę i grządki wokół.
Ale nie.. Znajdziecie tu ogrom zieleni, miłości, czułości, piękne zachodzące słońce, motocykl i coca colę. Motocykl tak dobrze się wpisywał w klimat tej sesji, że przytargaliśmy go sami przez wąskie działkowe alejki, w końcu sesja z Harleyem to dla nas – miłośników – gratka.
Ta sesja narzeczeńska jest najlepszym dowodem na to, że miejsce nie jest aż tak ważne. Nie chodzi o to żeby nie przywiązywać żadnej uwagi do niego. Najważniejsze aby miejsce było takim jakie jest Wam bliskie, albo gdzie będziecie się czuli dobrze. Nie ma sensu robić sesji miejskiej jeśli nie lubicie tłumów, i obcych ludzi, którzy patrzą się na Was.

Sesja z Tatianą i Patrykiem była takim wyciszeniem w środku rozpędzonego sezonu. Te niecałe 2 godziny wspólnie spędzone były jak głęboki oddech, pomiędzy łykiem kawy i kęsami pysznego ciacha. Z resztą moglibyśmy z nimi godzinami siedzieć i rozmawiać o wszystkim. Co dokładnie się tak skończyło bo zamiast pleneru ślubnego spotkaliśmy się rok później na sesji rodzinnej z ich maleńkim Jasiem.

sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro sesja narzeczenska w stylu retro gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska gdzie zrobic sesje narzeczenska sesja narzeczeńska z motocyklem sesja narzeczeńska z motocyklem sesja narzeczeńska z motocyklem sesja narzeczeńska z motocyklem sesja narzeczeńska z motocyklem sesja narzeczeńska w stylu retro

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ