Sesja narzeczeńska w Warszawie

odstep

Warszawska sesja narzeczeńska Oli i Huberta

Stolica Polski, warszawka, gród nad Wisłą, miasto słoików i korposzczurów – słowem Warszawa. Jakkolwiek by nie powiedzieć o tym mieście i zupełnie abstrahując od tego jaki kto ma do niego stosunek, trzeba przyznać, że plenery to ma ono naprawdę świetne. Choć pewnie dla miejscowych nic nadzwyczajnego to dla nas miła odmiana od lokalnych klimatów. Dlaczego tym razem wybraliśmy się tu, mimo że Ola i Hubert biorą ślub u nas na południu? Już tłumaczymy.
Warszawa ich połączyła. To właśnie tu się poznali, zakochali i po prostu postanowili, że tak już zostanie. Mimo że ślub biorą w rodzinnych stronach, sesja narzeczeńska w Warszawie była połączeniem tego, co bliskie ich sercom. My jako fotografowie ślubni zwyczajnie poszliśmy za nimi na spacer w miejsca, które odwiedzali i nadal odwiedzają. Trzeba przyznać, że stały się one pięknym tłem ich relacji.

Sesja narzeczeńska w Warszawie

Warszawa ma swój klimat. Można powiedzieć, że taki multi kulti. Tu spotyka się to co stare, z tym co nowe, pełen eklektyzm. Dla jednych misz-masz, dla drugich miasto które tętni życiem. Dużo tu biurowców wypełnionych po brzegi facetami pod krawatem lub studentami szukającymi szczęścia w wielkim mieście ze słuchawką w ręku. Kolorowi przechodnie, wiele języków w tle. I my wraz z Olą i Hubertem.

Chodźcie z nami na spacer !!! Zobaczcie Stare Miasto z flagowym Kościołem św. Anny i słynną wieżą widokową, a także stojącą tuż obok Kolumną Zygmunta III Wazy – miejsca spotkań wielu mieszkańców stolicy. Starówka to klimatyczne uliczki, kolorowe kamienice i co krok kościoły. Dużo tu magicznych zakątków, które zamknięte w kadrze są naprawdę świetnym tłem. Dalej idziemy nad Wisłę i jej bulwary. Jak chcecie, możecie wypić kawkę na barce lub posiedzieć na schodkach patrząc na panoramę miasta. A może wolicie Most Świętokrzyski? Zobaczcie w tle Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, wieżowce, Starą Pragę. Dalej zapraszamy pod Centrum Nauki Kopernik. To prawdziwy rarytas dla miłośników nauki, ale patrząc na bryłę budynku, także architektury.
Sesja wyszła bardzo radośnie, ale i sentymentalnie. Nie brakuje romantycznych ujęć na których włosy Oli rozwiewa wiatr, a jej promienny uśmiech sprawia, że nawet słońce zza chmur wychodzi. Są też i chwytające za serce momenty, gdy patrzą sobie głęboko w oczy.
sesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska w warszawiesesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawasesja narzeczenska warszawamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenskamiejska sesja narzeczenska

Dalej zastanawiacie się po co Wam sesja narzeczeńska?
Zapraszamy tutaj

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ