Sesja Narzeczeńska we Wrocławiu - Kamila i Przemek i ich miejsca

Sesja Narzeczeńska we Wrocławiu

Beznazwy-1

Wiosenna sesja narzeczeńska

W popołudniowym wiosennym słońcu wybraliśmy się na spacer po ulubionych miejscach Kamili i Przemka. Takich zakątkach, które oni lubią, w których bywają i które mają dla nich sentymentalne znaczenie. Tak własnie powinna wyglądać sesja narzeczeńska. Taki powrót do początków znajomości, odkrywanie na nowo tego co Was połączyło.
Wrocław, miasto które ma w sobie to coś.
Można bywać tu bardzo często, a za każdym razem odkryć coś nowego.
To właśnie lubimy w naszej pracy, ciągłe odkrywanie. Czasami pora roku lub dnia sprawia, że dobrze nam znane lub pozornie banalne miejsce nabiera nowej barwy.
Ale to nie miejsce sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe, tylko ludzie i to co jest między nimi. Miejsce to jedynie dodatek, który pozwala na przywołanie wspomnień i emocji.

Sesja Narzeczeńska we Wrocławiu

Z Kamilą i Przemkiem wybraliśmy się na poszukiwanie wiosny we Wrocławiu. Te żółte kwiaty, które wszędzie kwitną na wiosnę a my nigdy nie wiemy jak się nazywają. Tacy z nas botanicy. Już lepiej się nam trzymać fotografii. Nawet udało się kwitnące wiśnie znaleźć. A wieczór spędziliśmy spacerując po Ostrowie Tumskim i Rynku, eksplorując wrocławskie zakamarki, których nie znaliśmy.

sesja-narzeczenska-wroclaw_001sesja-narzeczenska-wroclaw_002sesja-narzeczenska-wroclaw_003sesja-narzeczenska-wroclaw_004sesja-narzeczenska-wroclaw_005sesja narzeczeńska wrocławsesja-narzeczenska-wroclaw_007sesja-narzeczenska-wroclaw_008sesja narzeczeńska wrocławsesja-narzeczenska-wroclaw_010sesja-narzeczenska-wroclaw_011sesja-narzeczenska-wroclaw_012sesja-narzeczenska-wroclaw_013sesja-narzeczenska-wroclaw_014sesja-narzeczenska-wroclaw_015sesja-narzeczenska-wroclaw_016  Sesja Narzeczeńska we Wrocławiu_017sesja narzeczeńska wrocławsesja-narzeczenska-wroclaw_019sesja-narzeczenska-wroclaw_020Sesja-Narzeczeńska-we-Wrocławiu_021sesja-narzeczenska-wroclaw_022sesja-narzeczenska-wroclaw_023sesja-narzeczenska-wroclaw_024

Jeśli chcecie zobaczyć dzień ich ślubu – zajrzyjcie tutaj
Sesja plenerowa też dla ciekawych – tutaj.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *