Sesja poślubna we wnętrzach

Sesja poślubna we wnętrzach

Gosia i Gerard są turbo zapracowanymi ludźmi. Ale nawet ich kalendarz się zlitował w końcu i pozwolił na sesję. Od wiosny co prawda do sesji poślubnej minął kawał czasu ale może warto było czekać bo piękne złote jesienne liście w słońcu prezentowały się znakomicie.

Sesja poślubna we wnętrzach

Na sesję wybraliśmy pałac w Krowiarkach. Sesja poślubna we wnętrzach zapewnia nam niezależność pogodową i w razie niekorzystnej aury. To idealne rozwiązanie dla par, których relacja z kalendarzem jest napięta. Pierwszy plan był na Wenecję albo Lago di Braies wiosną. Tylko właśnie kalendarz Gosi i Gerarda stanął nam w ostatniej chwili na drodze i dobrze – bo wiosna była dla południa Europy zaskoczeniem. Lało, wiało, w okolicach Lago di Braies był metr śniegu – co skutecznie poprzestawiało nasze urlopowe plany.

Sesja poślubna we wnętrzach

plener ślubny w krowiarkach

Pałac w Krowiarkach znają chyba wszyscy. Przez kilka lat zawładnął sercami wielu par i fotografów. Prawie każdy chciał zobaczyć to miejsce i poczuć jego klimat albo mieć tam sesję. Wystarczy, że ktoś ze znajomych pokazał zdjęcia stamtąd już wszyscy chcieli mieć sesję właśnie tam. I nawet się nie dziwimy temu. Bo miejsce nie dość, że klimatyczne to kreatywne – w odróżnieniu do wielu popularnych zakątków.

Miejsce zmienia się ciągle – i serducho aż rośnie, że tak piękny pałac może odzyska w końcu swój blask. Natomiast kiedy byliśmy tam z Gosią i Gerardem to panował mocno industrialny klimat. Wszystko nadszarpnięte zębem czasu, przykurzone. Idealnie suknia Gosi wpasowywała się w te wnętrza ze swoim gigantycznym trenem i jeszcze dłuższym welonem. Aten kurz nawet się przydał na kilku zdjęciach.

sesje szyte na miarę

Miejsce sesji nigdy nie jest przypadkowe. Może bardziej precyzyjnie temat sesji, bo miejsce czasem znajduje nas przypadkiem. Sesja ma pokazywać Was. Gosia i Gerard od razu wiedzieli, że sesja poślubna we wnętrzach to muszą być Krowiarki. Super jest jak macie swoje zakamarki ale nie musicie ich mieć. Większość par zdaje się na nas w wyborze miejsca. Zawsze staramy się je dopasować do Was, tak żebyście się czuli jak najbardziej komfortowo i naturalnie. Sesja jest o Was i dla Was.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ