Domowa sesja rodzinna noworodkowa Katowice

Pojawienie się małego człowieka w życiu to wyjątkowy moment. Ten czas pamięta się długo. Miłość, wzruszenie, lęk, poznawanie malucha i uczenie się siebie nawzajem na nowo. Pierwsze dni są wyjątkowe i nie do powtórzenia a małe stópki tak szybko rosną. Uważnie przyglądamy się jak w ramionach rodzice tulą maleństwo i chcą ochronić je przed wszystkim, jak maleńką rączkę zamykają w swoich dłoniach, jak obok czmychnie pies. Czas mija bardzo szybko ale możesz zachować najcenniejsze wspomnienia dla Ciebie i Twojego dziecka. My w tym pomożemy.

Taką sesję zrobiliśmy maleńkiej Klarze i jej rodzicom. W ich domu, we własnych czterech kątach czuli się najbezpieczniej i najwygodniej. Michalina i Kostek urządzili sobie czas tulenia i bliskości we czwórkę. Nie można zapomnieć o czworonożnym Winstonie – jest jednak pełnoprawnym członkiem tej rodziny.

sesja noworodkowa katowice

Ważne jest aby nie przesadzać ze stylizacjami. Przed sesją prześlemy zbiór inspiracji i porad dotyczących stroju. Zachęcamy do przygotowania spójnego ubrania dla całej rodziny. Zawsze sprawdzają, się kolory ziemi i biel. Jasne kolory są moimi ulubionymi na sesjach. Najważniejsze abyście czuli się w tych ubraniach sobą a nie jak przebierańcy. Swoboda i naturalność to podstawa. Delikatna biżuteria i makijaż. Preferujemy minimalizm – dzięki temu zdjęcia rodzinne jakie robimy są ponadczasowe. Tak też poradziliśmy Michalinie i Kostkowi. Po latach będą mogli spojrzeć jak troskliwymi rodzicami byli, jakim emanowali spokojem, który przelewali na maleńką córeczkę. Rodzice na sesji noworodkowej zawsze mają jedno zadanie być blisko siebie i dla siebie. A o resztę zadbamy my. Wyłapiemy wszystkie piękne i ulotne momenty aby stały się piękną i cenną pamiątką. 

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ