Sesja ślubna w Krakowie

Plener ślubny to kontynuacja ślubnego reportażu. Po wielu emocjonujących momentach z dnia ślubu i dzikich pląsach do białego rana ruszamy na plener ślubny. A ile par tyle pomysłów. Sesja ślubna w Krakowie to też milion pomysłów. Look Mileny i Dawida bezbłędnie wpisuje się w styl glamour, więc idealnym miejscem na plener ślubny był Kraków. Stare Miasto o poranku po prostu musieliśmy to połączyć. 

Plener ślubny w Krakowie z taką dwójką jak Milena i Dawid po prostu musiał trafić na bloga. Bo jak ich nie pokazać, kiedy śmiało ich zdjęcia mogłyby się znaleźć na okładkach topowych magazynów mody, nie tylko ślubnej.

Miejska sesja o poranku

Mówią, że w Krakowie inspiracje znajdują się same. I coś w tym chyba jest. Nie przez przypadek to miasto artystów i twórców. W odpowiednim miejscu, czasie i z odpowiednią parą można dosłownie wszystko. Dla wielu sesja ślubna w Krakowie to coś banalnego i zbyt oczywistego. Ale nie zapominajmy o najważniejszym. To nie miejsce jest tematem sesji ślubnej tylko ludzie, których fotografujemy w tym konkretnym momencie ich życia. To jacy są, jakie są ich emocje. Sesja poślubna to nie wyreżyserowany spektakl. Potraktujcie to jako randkę, taką tuż po ślubie. Kto powiedział, że jak już jesteście małżeństwem to już nie możecie chodzić na randki.

jak zaplanować sesję w mieście

Miejskie sesje, zwłaszcza te poranne mają zwykle jeden wspólny mianownik. Staramy się zrobić maksymalnie dużo zdjęć zanim miasto się obudzi i lokalsi ruszą w drogę do pracy, a turystyczna stonka rozpocznie zwiedzanie z aparatem w ręku. Najczęściej w połowie sesji robimy pauzę na kawusię i uzupełnienie kalorii. Bo te zużywają się w porannych godzinach dużo szybciej niż w każdej innej porze dnia. 

Tym razem było jednak inaczej. Milena i Dawid wpadli w klimat sesji błyskawicznie. Zanim się obejrzeliśmy karty zapełniły się zdjęciami, z których wiedzieliśmy, że ciężko będzie cokolwiek wyrzucić. I zamiast kawy w połowie była kawa na koniec. Precyzując ubłagaliśmy obsługę kawiarni żeby otworzyli nam przed czasem bo już padaliśmy z głodu i potrzeby kofeiny. W takich momentach kawa i śniadanie nawet takie codzienne smakuje jak najlepsza rzecz na świecie.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ