Sesja ślubna w Małopolsce

odstep

Kto raz odwiedził Małopolskę, ten na pewno będzie do niej wracał. Jej piękno przyciąga niczym magnes, a jeszcze gdy odkryje się jej zakamarki, to mamy totalne combo. Zaraz zobaczycie coś, czego nie da się odzobaczyć, a potem pozostaje tylko napawać zakamarkami. Natalia i Paweł pobrali się na Małopolskiej wsi i na sesję również wybraliśmy Małopolskę, ale w odrobinę innym wydaniu. Wieś kojarzy nam się ze spokojnym życiem, niespiesznymi dniami, z porankiem przy świeżo zaparzonej kawie. Dobrze brzmi prawda… w takich właśnie okolicznościach powstał “Żywot człowieka poczciwego”. Choć miłośnikami tego dzieła nie jesteśmy to już sama idea jest całkiem nam bliska i modna. Slow wedding, slow food to rzeczy dzisiaj modne i pożądane, a slow life to już jakiś odlot i szczyt marzeń wielu ludzi. Rej miał tu naprawdę sprzyjające warunki do filozofowania, tworzenia, inspirowania się.

Sesja ślubna w Małopolsce

Sesję ślubną w plenerze zaczęliśmy już z samego rana. Zerknijcie na zdjęcia – widzicie tę alejkę drzew? Co Wam przypomina? Tak! Nam też! Taka sama jak w Grze o Tron. Nie trzeba więc jeździć po świecie śladami pięknych, wręcz niesamowitych kadrów rodem z tej kultowej opowieści. Mówią, że cudze chwalicie, swego nie znacie. Zwróćcie uwagę na słońce i jak wdziera się między drzewami. To jest takie piękne, że nie zdziwi Was, że Dziwaczka piszczała w zachwycie, nieprawdaż? :).

Natalia i Paweł to niemal wymarzona para do fotografowania. Jako fotografowie ślubni cenimy sobie naturalność, spontaniczność i energię – tu mieliśmy pełen pakiet. Emocje mieszały się wraz ze wznoszeniem się słońca. Było delikatnie, czule, aż nagle magia, jaka łączy tych dwoje dała o sobie znać i powstała z tego istna kadrowa petarda. Widać namiętność, sensualność i ten wzrok. Tatuaże dodały pikanterii. Sprawdziło się nasze przekonanie pt. “Jak widzisz tatuaże wiedz, że sesja będzie ognista”.

plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce plener slubny w malopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce sesja ślubna w małopolsce fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny krakow fotograf slubny w krakowie fotograf slubny w krakowie

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *