Sesja ślubna w skalnym mieście

Sesja ślubna w Skalnym Mieście

Sesja ślubna w skalnym mieście

Sesja ślubna w skalnym mieście jest marzeniem wielu fotografów ale także wielu par. Przyroda zmalowała tam iście niezwykłe rzeczy i to nie podlega żadnej dyskusji. I na całe szczęście to marzenie nie musi pozostawać w sferze nieosiągalnej. 

Sesja ślubna jeśli nie w Adrspach to gdzie

Formacji skalnych jest w południowo zachodnim krańcu naszego kraju i u sąsiadów całkiem sporo więc o samego Adrspach jechać nie trzeba jeśli się wie gdzie szukać. I tu przydaje się to nasze włóczenie po bezdrożach i miejscach o których zapomnieli wszyscy. I choć z Klaudią i Jonaszem zdjęcia plenerowe robiliśmy w szczycie sezonu to było zupełnie pusto. Owszem wstawanie o świcie się przydało aby uniknąć tłumów ale sprawdzone info jest takie, że te nasze skalne zakamarki zwykle są słabo oblegane. A jak za chwilę zobaczycie całkiem niesłusznie.

sesja w skalnym mieście - na co zwrócić uwagę

Jeśli zdecydujecie się na sesję w Adrspach musicie się liczyć z kosztami jakie organ zarządzający zdecydował wprowadzić. Jest to ok 3000 koron (+- 500zł).
Po Niemieckiej i Polskiej strony znamy miejsca gdzie możemy zrobić zdjęcia bez dodatkowej opłaty lub jeśli jest to w innej wysokości – niższej.

Niezależnie od strony czy Czeska czy Niemiecka czy Polska warto pojechać poza weekendem.
I absolutny must have – buty z dobrą podeszwą i trzymaniem kostki. Bezpieczeństwo Wasze jest najważniejsze, a ślubne buty zakładacie na takiej sesji tylko po to żeby wyglądały. 

O swoich zachwytach dolnośląskim pisaliśmy już wielkokrotnie i dalej uważamy, że mamy w Polsce ogromną ilość niezwykle pięknych miejsc. Dolnośląskie jest naszą perełką zdecydowanie i nie dziwimy się, że jest tak lubiane przez zagranicznych turystów. Nie przyjeżdżają tu tylko szukać złotego pociągu ale tej fantastycznej natury i architektury, którą do zaoferowania ma region. A teraz już dość opowiadania – sesja ślubna w skalnym mieście czeka. Miłego oglądania! 

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Jedna odpowiedź

  1. Mega zdjęcia. Błędne skały to jest sztos na sesję ślubną. Byłem tylko na polskiej stronie, na czeską zabrakło czasu. Ale na bank wracam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ