Sesja we Wrocławiu

Sesja we Wrocławiu

Tym razem pokażemy Wam sesję z przepięknego Wrocławia. Jeśli szukasz inspiracji na plenerową sesję ślubną, ta publikacja jest dla Ciebie. W tym poście poznasz najpiękniejsze miejsca we Wrocławiu, w niektórych wykonaliśmy tą sesję ślubną.

Sesja we Wrocławiu

sesja ślubna w mieście

We Wrocławiu znajdziesz wiele niesamowitych miejsc, które idealnie nadają się na plenerową sesję ślubną. Wyspa Słodowa,  zabytkowy Ostrów Tumski, Ogród Japoński. My natomiast postawiliśmy bardziej na architekturę Wrocławia bo ta jest zdecydowanie zachwycająca. Zaczynaliśmy sesję kiedy słońce leniwie podnosiło się nad Parkiem Szczytnickim. Wschodzące słońce daje wspaniałe możliwości kreatywnego fotografowania, a każdej parze dostarczy niezapomnianych wrażeń, nie wspominając o tym, że zdjęcia będą piękne i wyjątkowe. Sesja w tym parku to świetny wybór, bo zdjęcia w naturze są tu nieco bardziej nowoczesne i oryginalne.

plener ślubny w mieście

Wrocław wybraliśmy ze względu na jego architekturę. Mnóstwo tu uroczych kamieniczek i klimatycznych uliczek idealnych na romantyczną i nostalgiczną sesję. Podczas naszej sesji mieliśmy okazję uwiecznić wspaniałą architekturę miasta, która idealnie komponowała się z naszymi zdjęciami. Jednym z najpiękniejszych miejsc, gdzie robiliśmy zdjęcia, był budynek Wrocławskiej Opery.

Budynek ten zbudowany został w stylu neorenesansowym z elementami neobarokowymi. To wspaniały przykład architektury, który łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Kamienice, które otaczają budynek, dodają mu jeszcze większej urody. Zarówno budynek Opery, jak i otaczające go kamienice, mają przepięknie zdobione elewacje. Można zobaczyć tu bogate ornamenty czy rzeźby. Wszystko to składa się na wyjątkowy klimat tego miejsca. Na prawdę nie trudno się dziwić, że pary młode wybierają Wrocław na miejsce swojej sesji.

Sesja we Wrocławiu to nie tylko doskonała okazja do wykonania pięknych zdjęć, ale również możliwość poznania uroku i historii tego wspaniałego miasta. Bogata architektura i zabytki miasta stanowią idealne tło dla romantycznych zdjęć. A o wschodzie słońca… dzieje się prawdziwa magia i to nie jest nasza – fotografów zasługa. Kiedy słońce wschodzi nad miastem i oświetla okoliczne budynki złotym blaskiem zwykle Dziwaczka zaczyna piszczeć w zachwycie. To wcale nie znaczy, że straciła rozum. 

sesja ślubna o wschodzie słońca

Wschodzące słońce dostarcza przepięknych, ciepłych kolorów i miękkiego, naturalnego światła, co idealnie komponuje się z architekturą miejską. W takim oświetleniu budynki, ulice i place nabierają niepowtarzalnego uroku, a zdjęcia zyskują na atmosferze. Sesja o wschodzie jest zazwyczaj jest bardzo spokojna i cicha. Miasto zdaje się jeszcze spać. Brak zgiełku i hałasu pozwala też na swobodne poruszanie się po mieście i wykorzystanie różnych lokalizacji do zdjęć. Wczesna pora pozwala na zrobienie zdjęć w miejscach, które w ciągu dnia byłyby zbyt zatłoczone. Ale niech Was nie zmyli to nasze zamiłowanie do porannych – nieludzkich godzin. My sami jesteśmy śpiochami, ale wiemy, że po prostu warto czasem wstać. Klimat sesji to jedno ale jest jeszcze jeden aspekt, o którym nie wspomnieliśmy – letnie upały. Wiecie co się dzieje kiedy po całym dniu w ponad 30 stopniach wszystko jest nagrzane… po 5 minutach sesji macie tak bardzo dość, że Wasza twarz mówi – skończmy to. A poranna pora pozwala na bardzo komfortowe warunki i mile spędzony czas.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Jedna odpowiedź

  1. Wyciąganie par o takich godzinach na sesję owocuje pięknym światłem. Nie każda para jest taka chętna na takie sesje. Trzeba przekonywać i tłumaczyć. A jak się trafi para która daje jeszcze od siebie zaangażowanie wtedy jest czad. Super foty. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ