Taaka Ryba wesele Martyny i Wojtka

odstep

W związkach tak już bywa, że połową odpowiedzialną za estetyczną stronę każdego przedsięwzięcia jest kobieta. W tym duecie oczywiście Martyna wzięła sprawy w swoje ręce a efekt – zobaczycie sami – wbijał w podłogę. Idealnie skomponowane kolory, faktury, kwiaty i detale. Do tego znakomita atmosfera. Są miejsca gdzie i ludzie gdzie na wesele nie idzie się do pracy. U Martyny i Wojtka wszyscy witali nas od progu serdecznie, nie byliśmy dla nich totalnie obcymi ludźmi, a dobrymi duszami, które żartem i uśmiechem pomagały rozładować nadmiar stresu. Choć po Martynie nie widać grama napięcia, bo uśmiechem zarażała wszystkich wkoło.

Fotografia ślubna Rybnik

Ceremonia odbyła się w kościele św. Jacka w rodzinnych Rydułtowach. Ksiądz od pierwszej chwili sypał z rękawa żartami i to najlepszy dowód na to, że ślub kościelny nie musi wiązać się z ogromem przeciwności i nerwów. Ksiądz to też człowiek. Może mamy szczęście ale spotykamy na swojej drodze na prawdę świetnych duchownych. A dla naszych par najlepsi są ci, którzy choć trochę ich znają, lub w trakcie przygotowań starają się ich poznać. Uwielbiamy te kazania, które są bezpośrednio związane z parami. Nawiązują do początków znajomości, wspólnej historii. Atmosfera całej mszy zmienia się wtedy całkowicie z bezosobowej na bardzo personalną, serdeczną i ciepłą. Na twarzach gości pojawia się uśmiech, a para przestaje być sparaliżowana strachem.

Taaka Ryba wesele

Taaka Ryba położona jest wśród drzew i stawów. Przestrzeń jaką mają do dyspozycji goście sprawia, że każdy znajdzie na weselu coś dla siebie. Miłośnicy dzikich pląsów odnajdą się na parkiecie, dyskutanci mają znakomite miejsca siedzące w ogrodzie zimowym i dookoła a wszyscy którzy chcą zregenerować siły mogą w zieleni odpocząć od głośnych rozmów i muzyki. Brzmi jak idealne miejsce na wesele i takie właśnie jest. Dodatkowo ogromną zaletą jest kuchnia, bo oprócz klasyki polskiej kuchni potrafią zaryzykować, nawet na weselu podać pizzę.

Chcecie mieć ślub jak z pinteresta – to trafiliście we właściwe miejsce. Minimalistyczny wystrój sali pozwoli Wam wyczarować dokładnie taki klimat o jakim marzycie. Ślub w plenerze też nie jest tu żadnym problemem. Martyna i Wojtek zdecydowali się na ceremonię w kościele, ale za to wykorzystali ogród do składania życzeń i rodzinnych zdjęć. Można pójść nawet o krok dalej i toast również wznosić w ogrodzie.

Wesele w Summinie – Taaka Ryba wesele

Udane wesele to sztuka wybrania właściwych ludzi – Dj-a, fotografa, filmowca, miejsca, dekoratora i wszystkich członków teamu. A to dlatego żebyście mogli tym ludziom zaufać i oddać wszystko w ich ręce. W dniu ślubu nie będziecie biegać za każdym szczegółem. To my – Wasz ślubny team mamy zadbać o wszystko co jest dla Was ważne. Martyna i Wojtek znaleźli swój team marzeń i oddali się w pełni w nasze ręce, a sami cieszyli się po prostu tym dniem. Czerpiąc z każdej sekundy. Za zabawę odpowiadał Mateusz – Dj Idzik, a za film niezastąpiony duet dwóch Michałów z 4K Studio.

W tym zestawie pracuje się nam znakomicie, dogadujemy się praktycznie bez słów i nikt o nic się nie musi martwić. Goście błyskawicznie się zaaklimatyzowali i ruszyli do zabawy. Chyba nie zdarzyło się wesele, które nie chciało się przy Idziku bawić.

przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu panny mlodej przygotowania do slubu pana mlodego przygotowania do slubu pana mlodego przygotowania do slubu pana mlodego przygotowania do slubu pana mlodego przygotowania do slubu pana mlodego fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rydultowy fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik fotograf slub rybnik zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rydultowy zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik zdjecia slubne rybnik taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele taaka ryba wesele wesele w taakiej rybie z idzikiem wesele w taakiej rybie z idzikiem wesele w taakiej rybie z idzikiem wesele w taakiej rybie z idzikiem wesele w taakiej rybie z idzikiem wesele w taakiej rybie z idzikiem wesele w taakiej rybie z idzikiem

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *