eleganckie wesele glamour w rezydencji

Wesele glamour – Rezydencja Luxury Hotel

Rezydencja Luxury Hotel jest miejscem, które mogłoby w poradnikach występować jako ilustracja luksusowego miejsca na wesele. A na pewno jako miejsca na wesele glamour. Szykowne i eleganckie wnętrza, przestrzenna sala balowa i genialna kuchnia. Na dodatek tego wszystkiego piękne pokoje – idealne na przygotowania dla pary młodej. I tu właśnie swoje wesele glamour zorganizowała Klaudia i Jonasz.

Przygotowania trwały od samego rana. Panna Młoda robiła się na bóstwo w beauty roomie i kiedy spotkaliśmy się gdzieś między makijażem i fryzjerem wydawała się być oazą spokoju. W końcu wybrali specjalistów na swój ślub i wesele więc mogli mieć spokojną głowę. 
Klaudia i Jonasz zobaczyli się po raz pierwszy w hotelu jeszcze przed błogosławieństwem. I trzeba to przyznać, że Klaudia zrobiła na swoim jeszcze narzeczonym ogromne wrażenie. Piękna dopasowana suknia z długim trenem, jeszcze dłuższy welon, piękny makijaż idealnie podkreślający to co w Klaudii najpiękniejsze i bukiet w różowym złocie i pudrze. Żeby nie było Jonasz nie ustępował swojej ukochanej bo śmiało mógłby się znaleźć na plakatach filmów z Jamesem Bondem. 

Ślub w bazylice w piekarach Śląskich

Ślub odbył się w Piekarskiej Bazylice. Ksiądz, którego spotkaliśmy na chwilę przed ceremonią zaskoczył nas ogromnie swoim dobrym humorem i ciętym żartem. A sama ceremonia była tak błyskawiczna jak nigdy – z zegarkiem w ręku – 34 minuty. Tak jakby wszechświat miał nam wyrównać z najdłuższą ceremonią ever ( a ta najdłuższa trwała ponad 2 godziny). I jak na złość bo menago Rezyencji prosił żeby w miarę możliwości po ceremonii dotrzeć jak najpóźniej. Nie pomogły wspólne zdjęcia przed kościołem i zdjęcia rodzinne. Dalej byliśmy dużo za wcześnie.

eleganckie wesele glamour

Życzenia zwykle, jeśli pogoda oczywiście pozwala, odbywają się w ogrodzie. W Rezydencji ogród jest ogromny i piękny więc uwielbiają to rozwiązanie i pary i goście i my. Pierwsze wrażenie robi na gościach ogród potem wchodzą na salę i drugie wrażenie jest mocniejsze od pierwszego. Na trzecie wrażenie był pierwszy taniec – Klaudia i Jonasz są zawodowcami w tym zakresie. Oboje są tancerzami, ale na szczęście weselnego danceflooru nie potraktowali jak turnieju. Poza perfekcyjnym walcem było romantycznie i zakochanie. Ale musimy przyznać, że było to spore wyzwanie fotografować tancerzy bo ciężko było się skupić. Z jednej strony chce się podziwiać te doskonałe ruchy i kroki z drugiej zdjęcia same się nie zrobią.

Na dokładkę do tego pierwszego tańca okazało się że wszyscy goście są albo zawodowo związani z tańcem albo po kursach tańca towarzyskiego i najgorzej tańczącą parą będziemy my.

Mieliśmy też okazję pierwszy raz w akcji zobaczyć Formację Sway. Kolejny zespół, który przywrócił nam wiarę w dobrych muzyków. Przez lata fotografowania ślubów spotykaliśmy różne zespoły ale takich jak Formacja Sway nie spotkaliśmy do tej pory nigdy i bynajmniej nie mówimy o wizerunku scenicznym. 6 osobowy skład w 100% grający live z 6 wokalami i nawet belgijkę grali na żywo (sprawdziliśmy).

Gusta muzyczne gości wyczuli błyskawicznie i mimo, że wesele nie było na 140 osób to parkiet był pełny. Sporo w tym zasługi Klaudii i Jonasza, którzy dawali gościom najlepszy przykład gdzie dzieje się w danym momencie impreza. Jak jest muzyka to się bawimy, jak wjeżdża fotobudka to pióra lecą, a jak jest przerwa to śmigamy jeść, pić, palić i dyskutować.

W ogrodzie po zmroku podawany był też tort. To już stały element wesel w Rezydencji. Oczywiście jeśli pogoda pozwala. A tym razem pozwoliła. Na początek goście dostali zimne ognie po czym Klaudia i Jonasz w tym świetlistym tunelu czmychnęli dzielić te słodkości. Gościom zawsze przypada do gustu ta forma plenerowa tortu a i my polecamy. Wesele w końcu nie dzieje się tylko na środku parkietu a wszędzie dookoła.

Dość już tych słów czas żebyście zobaczyli to wesele glamour na zdjęciach.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ