Wesele w Białym Domu w Paniówkach

Wesele w Białym Domu w Paniówkach

Klaudia i Piotrek postanowili powiedzieć sobie „tak” jesienią. Romantyczny i lekko tajemniczy klimat to był właśnie ten kierunek z naciskiem jednak na romantyczny. Wesele w Białym Domu w Paniówkach – miejscu dobrze znanym i lubianym – co całkowicie rozumiemy. Zwłaszcza po remoncie.

Elegancka, stylowa i klasyczna oprawa doskonale zgrywała się z charakterem miejsca i jesiennym klimatem. Wszystko to sprawiło, że ich ślub był niezapomnianym wydarzeniem, pełnym emocji, co za chwilę zobaczycie na zdjęciach. A działo się tam sporo.

fotograf na ślub śląskie

KLAUDIA I PIOTREK JESIENNY ŚLUB​

Jesienne śluby mają wiele zalet, które sprawiają, że to idealny czas na ślub i wesele. Złote liście, wrzosy, pomarańczowe dynie i czerwone jabłka czujecie ten nastrój – idealnie. Temperatura jest przyjemniejsza, makijaże nie rozpływają się w upale i eleganckie stroje nie zmieniają się w termofory. Jesień to czas pełen uroku i romantyzmu, który idealnie wpisuje się w klimat ślubu – a Klaudia i Piotrek właśnie chcieli – romantycznie. Bez wątpienia warto rozważyć tę porę roku jako idealną na wymarzony ślub.

fotograf na ślub chorzów

Przygotowania ślubne

Klaudię i Piotrka poznaliśmy na ich romantycznej sesji narzeczeńskiej. Jeśli jeszcze nie widzieliście tej sesji – koniecznie kilnijcie tutaj. Klaudia to prawdziwa romantyczka o delikatnej duszy, a Piotrek, z kolei, to wielki fan piłki nożnej. Przygotowania do ślubu odbywały się w domach ich rodzin. Klaudia wzbudziła zachwyt swoją piękną suknią z salonu Kwiat Lotosu.

Przed pierwszym spotkaniem emocje sięgały zenitu. Na szczęście, świadkowa Agata wspięła się na wyżyny i rozładowała atmosferę, śpiewając „Hakuna Matata”. A Klaudia rzuciła się  w ramiona Piotrka kiedy tylko przyjechał, zapominając o całym świecie.

klaudia i piotrek powiedzieli TAK

Klaudia i Piotrek powiedzieli sobie „tak” w uroczym kościele św. Franciszka z Asyżu w Chorzowie. Ceremonia odbyła się w romantycznej, ale jednocześnie skromnej atmosferze. Kościół był pięknie udekorowany a jesienne słońce zaglądało przez okna, co wprowadzało gości w odpowiedni nastrój. Podczas ceremonii, kiedy składali sobie przysięgi, niesamowicie wzruszyli wszystkich zgromadzonych gości, więc na koniec dostali mnóstwo braw.

To był niezwykle wzruszający i romantyczny moment, który na długo pozostanie w pamięci wszystkim, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu dla Klaudii i Piotrka. 
A teraz czas na wesele w Białym Domu w Paniówkach.

fotograf na wesele śląskie

WESELE W BIAŁYM DOMU W PANIÓWKACH

Ostatnie wesele w Białym domu w Paniówkach fotografowaliśmy dawno. A po generalnym remoncie byliśmy pierwszy raz. Odświeżony i nowoczesny design robi fenomenalne wrażenie. Dawne wnętrza – zapomnijmy – teraz to są WOW wnętrza. Prezentują się znakomicie i pracuje się tu znakomicie.  Jest elegancko, nowocześnie i z klasą.

Klaudia i Piotrek zadbali o wszystkie dekoracje, a goście mogli zabrać ze sobą pięknie zapakowane pierniczki i nalewki.Po składaniu życzeń, wszyscy siedli do pysznego obiadu, a potem zaczęła się prawdziwa zabawa, która trwała do samego rana. Korzystając z pięknej aury, udało nam się zrobić sesję zdjęciową przy zachodzie słońca, ( kto by się spodziewał, że skorzystamy – może sesja narzeczeńska by delikatnie sugerowała, że cała nasza czwórka lubi takie klimaty). Ale na tym nie poprzestaliśmy bo wykorzystaliśmy też wnętrza Białego Domu.

Tyle zdjęć – zaraz pomyślicie, że to strasznie dużo czasu – a taka sesja w dniu ślubu zajmuje nam 15 minut raz lub dwa razy. A oprócz sesji jeszcze przecież zdjęcia z gośćmi. Zapytacie gdzie na to czas – podpowiemy więc – zaraz po obiedzie. Niech rękę podniesie ten kto zaraz po kotleciku pójdzie pląsać. 

A jak już jesteśmy przy zabawie to za muzyczne klimaty odpowiadała ekipa Twist Group, która nie zawiodła i zagrała tak, że goście mieli ochotę tańczyć przez całą noc. Wszyscy bawili się znakomicie, a my mieliśmy wrażenie, że nic nie jest w stanie zatrzymać ich w dobrej zabawie. To było wspaniałe i niezapomniane wesele, pełne miłości i radości.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ