Wesele w Konopnicy - Kamila i Przemek - Fotodziwaki.pl

Wesele w Konopnicy – Kamila i Przemek

Beznazwy-1

Uwielbiamy majowe śluby. Ta zieleń, kwiaty, kwitnące bzy…

I właśnie w taki piękny dzień jechaliśmy do Kamili i Przemka na ich wesele. Ach jak oni wyglądali… Delikatna uroda Kamili, podkreślona przez elegancki makijaż, idealnie współgrała ze stylizacją. Przepiękna, romantyczna suknia, kolorowy, wiosenny bukiet. Przemek postawił na ponadczasową elegancję – szyty na miarę Cafardini wraz z kilkoma indywidualnymi haftami prezentował się doskonale. Podczas ceremonii nie mogli oderwać od siebie wzroku. Przysięgali tonąc w swoich spojrzeniach. Goście też byli oczarowani – już podczas składania życzeń widać było wzruszenie, emocje i uśmiechy. Zacisze łączy to co najlepsze w stylu glamour z klasyką rustykalnego wnętrza.

Nie ma się co dziwić, że Kamila z Przemkiem wybrali ją na swoje wesele w Konopnicy.

Przyjęcie rozpoczęli oszałamiającym pierwszym tańcem. Dopracowana choreografia zrobiła na wszystkich wrażenie. Atmosferę na parkiecie podgrzewał Sebastian z grupy FreakFrak. Jego energia zarażała wszystkie pokolenia. Zdołał zaskoczyć nawet nas – taniec z latarkami wyglądał jak w blasku mieczy świetlnych.
fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń fotografia ślubna wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń fotografia ślubna wieluń zdjęcia ślubne wieluń zdjęcia ślubne wieluń fotografia ślubna wieluń Kościół rusiec ślub ślub rusiec ślub rusiec ślub rusiec ślub rusiec ślub rusiec fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka fotografia ślubna praszka zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk zdjęcia ślubne śląsk fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask fotografia slubna slask wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy wesele w konopnicy co zamiast oczepin co zamiast oczepin co zamiast oczepin co zamiast oczepin co zamiast oczepin

Ślubny Team:

Ceremonia: Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Rusiec
Przyjęcie: Zacisze, Konopnica
DJ: FreakFrak

Ciekawi zobaczyć więcej?
Sesja narzeczeńska we Wrocławiu
Plener ślubny na Zamku Książ

11 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *