Zdjęcia rodzinne w dniu ślubu

odstep

Sesja rodzinna podczas ślubu? Czy to dobry pomysł, aby ją organizować?

Zdjęcia rodzinne w dniu ślubu

Układając sobie w głowie plan ślubu i wesela, rzadko która para młoda zdaje sobie sprawę z tego, że czas w ten dzień mija wyjątkowo szybko. Niektóre chwile chciałoby się zatrzymać, jednak niestety nikt nie ma takiej mocy. Przygotowania, przyjazd pana młodego, błogosławieństwo, msza – na początku
wydaje się, że ten dzień nie będzie miał końca. Para młoda ma przed sobą wiele wzruszeń, a nawet stresów, jednak cały czas działa adrenalina i wszechogarniające szczęście. W takich chwilach nie myśli się racjonalnie, dlatego warto jeszcze przed ślubem dobrze przygotować się do tego wydarzenia, aby później nie żałować, że coś wyleciało z głowy. Oczywiście nikt nie mówi o tym, że świeżo poślubieni małżonkowie nagle zapomną o pierwszym tańcu lub podziękowaniach dla rodziców. Mowa tutaj o małej drobnostce, która z czasem może urosnąć do wielkich rozmiarów.

Zdjęcia rodzinne w dniu ślubu to niezwykła pamiątka!

Przeglądając zdjęcia w albumie ślubnym, dopiero po czasie orientujemy się, jak wiele fotografii brakuje. Oczywiście na większości znajduje się para młoda, to jednak zupełnie nie dziwi. Z drugiej strony zaczynamy szukać zdjęcia z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem i okazuje się, że takiego nie ma.
Co prawda na jednej fotografii jest babcia, a na drugiej sam dziadek, jednak brakuje grupowego zdjęcia, gdzie znajdą się ci wszyscy najbliżsi ludzie. To właśnie takie zdjęcia mają największą wartość sentymentalną i są ogromną pamiątką. W pięknych, zdobionych ramkach stają na kominkach, komodach czy parapetach, a dumni dziadkowie pokazują wszystkim gościom swoje piękne wnuki. To również pamiątka dla pary młodej, która często nie zdaje sobie sprawy z tego, jak przewrotny i okrutny potrafi być czasem los, który odbiera nam tych, których kochamy.

Rodzinna sesja to znakomity i obowiązkowy punkt weselnego harmonogramu! To również świetna zabawa i chwila oddechu dla wszystkich gości i pary młodej oraz czas na miłe, rodzinne pogaduszki.

Kiedy znaleźć czas na zdjęcia?

Skoro czas na weselu tak szybko ucieka, to kiedy znaleźć chwilę na rodzinne fotografie? Doświadczeni fotografowie doradzają, aby na tego typu sesję udać się jak najwcześniej. Można to zrobić po pierwszym secie muzycznym, kiedy goście potrzebują chwilę odpocząć. O takiej godzinie wszyscy wyglądają jeszcze pięknie i świeżo, i z pewnością chętnie sfotografują się z gwiazdami wieczoru. Poproście zatem wodzireja zespołu lub DJ-a, aby ogłosił, o której godzinie zostaną wykonane zdjęcia i przypomniał o tym zaraz po pierwszym tanecznym secie. Każdy będzie miał czas na małe poprawki, a dzięki temu, za kilka lat nie będziecie żałować, że nie macie zdjęcia z rodzicami czy ukochaną ciocią.

zdjecia-rodzinne-w-trakcie-wesela_007

Pamiętajcie również o tym, że tego typu sesja nie musi zostać przeprowadzona na poważnie, więc śmieszne miny i pozy są jak najbardziej mile widziane. Rodzinne zdjęcia pozwolą również na skrócenie dystansu między zaproszonymi gośćmi a fotografami, dzięki czemu kadry
wyjdą jeszcze bardziej naturalnie.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem Wesele z klasą

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ