zimowa sesja w beskidach

Zimowa sesja w Beskidach

Po zimowym ślubie z Olą i Kubą umówiliśmy się, że zimowa sesja w Beskidach będzie idealnym dopełnieniem ich ślubnej historii. I całkiem miło, że na początku marca jeszcze mieliśmy śnieg. Mamy wrażenie, że z roku na rok śniegu coraz mniej i coraz krócej go zatrzymać na naszej ziemi. Także kochani nie czekajcie do ostatniej chwili jeśli marzy się Wam zimowa sesja bo mogą was zaskoczyć roztopy i krajobraz mało korzystny dla sesji. I owszem miejsce nie jest najważniejsze – co często powtarzamy – to dobrze chociaż jeśli nie odstrasza.

Zimowa sesja w beskidach

W marcu zdarza się, że można się z nami umówić na sesję w weekend, więc Ola i Kuba nie czekali długo. Spotkaliśmy się gdzieś w połowie drogi między nimi a nami i ruszyliśmy w Beskidy. W mieście wiadomo nie ma co zimy szukać ale za to w górach to jest inna bajka. Gdyby Beskidy odmówiły współpracy mieliśmy w odwodzie jeszcze Tatry na szczęście aura oszczędziła nam tych kilometrów.

Zimowa sesja w Beskidach była wyzwaniem – odrobinę – bo temperatura była iście zimowa. Ola i Kuba nie dali po sobie poznać, że było zimno. Tzn Kuba wzorowo dogrzewał Olę. Panowie ostatecznie mają trochę łatwiej na zimowych sesjach – termoaktywnych ciuszków pod garniturem nie widać. A naszym pannom młodym zalecamy pod suknią coś ciepłego – choćby dresik. Serio – nie widać, a komfort jest nieporównywalny.

Beskidy mają mnóstwo pięknych zakamarków wprost idealnych na sesję. I to o każdej porze roku. I im mniej turystyczny jest to zakątek tym piękniejszy. Czasem zdarzy się nam zatrzymać pośrodku wioski i wypatrzyć między domami jakąś perełkę albo tak jak tu – zatrzymaliśmy się za zakrętem. I więcej nie było potrzeba. 

Na zakończenie chcieliśmy wspiąć się na pobliski pagórek i ostatecznie zostaliśmy parę metrów niżej – bo wiatr dawał już tak w kość, że zamiast pary młodej mielibyśmy dwa lodowe sople przed obiektywem.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ