wesele w taakiej rybie

Zimowe wesele w Taakiej Rybie w Suminie

Śląskie WESELE W TAAKIEJ RYBIE

Ola i Kuba zaplanowali zimowe wesele. Jak na zimę w Polsce przystało – śnieg nie zaszczycił nas swoją obecnością. Ale to nic. Wyrównaliśmy sobie na sesji. A w dniu ślubu była piękna czerwień w bukiecie, obłędny burgund na ustach Oli i ogrom ciepła i miłości w serduchach obojga – Oli i Kuby. Kiedy poznaliśmy ich rodziny i bliskich wiedzieliśmy skąd w nich tyle dobrej energii. Dobre rzeczy po prostu wynosi się z rodzinnego domu.

Ślub w styczniu to gwarancja pięknego wystroju w domu – bez dodatkowych wydatków na florystę. Choinka, świąteczne lampki, gwiazdy betlejemskie, stroiki – robi się samo. W kościele podobnie. Zadbajcie tylko o ogrzewanie, bo z tym bywa różnie. Zdarzało się w mroźny dzień spędzić godzinną ceremonię w zimnym kościele. Sople wszędzie gwarantowane. Ale za to jak smakuje potem rosołek…

gdzie zorganizować zimowe wesele

Miejsce na zimowy ślub i wesele nie jest łatwo wybrać. Najważniejsze to pyszne jedzonko i tu Ola i Kuba trafili znakomicie bo Taaka Ryba w Suminie karmi obłędnie dobrze. Wesele w Taakiej Rybie będzie fantastyczną kulinarną przygodą, zwłaszcza jak w ramach przekąski wybierzecie pizzę. Ta też jest znakomita i uwierzcie – goście są zachwyceni. Skoro o kuchnię martwić się nie trzeba przejdźmy do zimowego klimatu. Zimowe wnętrze jest ciepłe i przytulne. Jemioła, minichoinki, lampiony, światełka podkreślają zimowy klimat. 

A potem wchodzą oni – znaczy się goście i zaczyna się robić na prawdę gorąco. Nie nie martwcie się klimatyzacja działa znakomicie. Gorąco robi się za sprawą świetnych gości. Pamiętajcie, że to nie piękne wnętrza, dekoracje czy wymyślne stroje sprawią, że dzień ślubu będzie piękny i wyjątkowy. Owszem estetyczne i ładne rzeczy pomagają, ale to dodatek. To ludzie tworzą wspomnienia, ich energia sprawia, że chce się wracać do wspomnień. Zaczęło się więc tradycyjnie od życzeń, które były pełne ciepła i serdeczności. Życzenia czasem ciężko się składa bo chce się powiedzieć tak wiele, a emocje biorą górę nad wszystkim i kończy się na wszystkiego najlepszego, rozgrzanej łezce w oku i wielkim uścisku który mówi wszystko. 

O tym jak będzie wyglądało wesele decydujecie Wy i Wasi goście. Dj czy zespół może Wam pomóc się dobrze bawić. Ola i Kuba zdecydowali, że o podkręcenie dobrej zabawy zadba Dj Kargol. Tomek to świetny człowiek, z którym przypadliśmy sobie błyskawicznie do gustu. Wesele w Taakiej Rybie poprowadził z klasą i gustem. Dokładnie tak jak chcieli Ola i Kuba. Świetna muzyka od czasu do czasu przeplatana z dobrą animacją, w której udział biorą wszyscy goście. Mieliśmy też czas na zdjęcia z gośćmi – wiecie te które wszystkie babcie, mamy i ciocie stawiają w ramce na komodzie. Wiemy, że nie wszyscy są fanami takich zdjęć, ale uwierzcie przydaje się je mieć.

Jeśli właśnie szukasz fotografa napisz do nas!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.