Sesja przedślubna w Katowicach

odstep
Na ciepłe dni i kwitnące kwiaty wiosna kazała sobie zaczekać. A ciepły dzień był nam o tyle potrzebny, że na sesji mieliśmy towarzystwo pewnego młodzieńca, który zawojował serca Klaudii i Wojtka. Kiedy już umówiliśmy się na konkretny dzień trzymaliśmy kciuki, żeby szalejący wiatr nie zwiał wszystkich pięknych kolorowych kwiatów z drzew. Umówiliśmy się w miejscu gdzie będzie wygodnie poruszać się z maluchem w jego czterokołowcu. Ignaś w najlepsze spał a my robiliśmy zdjęcia.

NATURALNA SESJA PRZEDŚLUBNA W KATOWICACH

Na sesję wybraliśmy Katowicki park. Ale postawiliśmy na ścieżki poza utartym szlakiem i alejkami. Dzięki temu nie mieliśmy towarzystwa i obserwujących. Sesja narzeczeńska zwykle jest pierwszym kontaktem z fotografem więc miejsce ciche i spokojne przydaje się bardzo.

Sesję narzeczeńską wybierają pary, które chcą się oswoić z tematem i w dniu ślubu mieć z górki. Taka sesja przedślubna jest znakomitą rozgrzewką. Mamy okazję poznać się bliżej i w dniu ślubu nie być dla siebie obcymi ludźmi. Sesję narzeczeńską wybierają też ją pary, które po prostu uwielbiają zdjęcia. A powiedzmy sobie szczerze ile macie okazji do tego aby na zdjęciach być oboje. I selfie się nie liczy. Każda okazja jest dobra aby zrobić sobie zdjęcia więc tym bardziej czas kiedy jesteście narzeczeństwem i przygotowujecie swój wielki dzień.

WIOSENNA SESJA PRZEDŚLUBNA W KATOWICACH

Czy wiosna jest dobrym pomysłem na sesję narzeczeńską?

Jeśli wraz z pierwszymi promieniami słońca zaczynacie się budzić z zimowego snu a kiedy kwitnące drzewa sprawiają, że uśmiech nie schodzi Wam z twarzy to zdecydowanie polecamy. Wiosna jest super pomysłem na sesję. Sesja przedślubna w Katowicach nie musi być sesją w lesie, czy parku, może być typowo sesją miejską. Na szczęście w samym centrum jest mnóstwo pięknych miejsc gdzie kwitnące drzewa nie są jak dinozaury i mają się znakomicie.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ