Po co sesja narzeczeńska

odstep

Po co sesja narzeczeńska?

To chyba pierwsze pytanie jakie zadaje sobie każda para. Nic więc w tym dziwnego że Wy również się zastanawiacie po co sejsa narzeczeńska jest Wam do szczęścia potrzebna. Rodzice czy dziadkowie raczej takiej sesji nie robili, więc nie ma presji z ich strony na takie zdjęcia. Z drugiej strony nas poznaliście trochę na spotkaniu albo na skype, ale na dobrą sprawę dalej jesteśmy obcymi dla Was ludźmi, a dzięki sesji narzeczeńskiej możemy się wzajemnie lepiej poznać. Pewne jest jedno i potwierdzają to wszystkie nasze pary, które na sesję się zdecydowały – mniej stresuje Was obecność fotografa w dniu ślubu.

Sesja narzeczeńska to zazwyczaj Wasz pierwszy kontakt z profesjonalną sesją i fotografem, więc często obawiacie się skrępowania. Ale tak naprawdę sesja to świetna zabawa, z której pozostaną Wam piękne zdjęcia nie tylko dla Was, lecz także dla Waszych dzieci. To także okazja by odkrywać siebie na nowo. Wracamy do Waszych miejsc, do początków Waszej znajomości. Ulubiona kafejka czy park do którego chodziliście na pierwsze randki. Możemy fotografować Was wszędzie. W waszym domu, przy remoncie, z kotem, psem, przy kubku gorącej kawy. Warto pomyśleć także o sesji narzeczeńskiej jako okazji do zrealizowania tych najbardziej szalonych pomysłów, które ograniczają nieco ślubne stroje – proszki holi, świece dymne, zwierzaki.

Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać na milion sposobów (ale o tym niżej). Sesja narzeczeńska to przede wszystkim Wasz wspólnie spędzony czas. To jest najważniejsze. Potraktujcie tą sesję jako dzień tylko dla Was. Odłóżcie wszystko na bok. Laptopa, telefony, maile z pracy. Wprowadźcie się w dobry nastrój pysznym śniadaniem i porannym przytulaniem, a potem zróbmy zdjęcia – totalnie Wasze.

po co sesja narzeczenska

Jak możecie wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej?

zaproszenia, podziękowania, save the date
dekoracja na sali weselnej
wasza strona www dla gości weselnych
podziękowania dla rodziców w formie albumu lub prezentacji
księga gości
dekoracja waszego gniazdka
nowe profilowe na FB i Insta

O czym pamiętać przygotowując się do sesji?

Narzeczeństwo jest wyjątkowym czasem. To ważna część Waszej miłosnej historii, którą będziecie mogli pokazać waszym dzieciom. Po latach wspominać będziecie na zdjęciach, że w dniu ślubu wyglądaliście nieziemsko pięknie i stylowo, plener ślubny zrealizowaliście w wymarzonym miejscu, oczekiwaliście pierwszego dziecka czy utrwaliliście pierwszy uśmiech, ząbek, pierwszy krok. Ale również przypomnicie sobie ten zwariowany moment swojego życia, kiedy wszystko pędziło jak szalone, wy celebrowaliście najlepsze lata swojej młodości. Na naszych sesjach nie ma pozowania. Sesja narzeczeńska jest sesją, którą będziecie wspominać jako czas dobrej zabawy a nie horroru o którym chce się zapomnieć. W zdjęciach przecież chodzi o radość.

 

Zobacz nasze sesje narzeczeńskie – klik.

Spodobały ci się zdjęcia?

Twoje też mogą być takie

Jeśli właśnie szukasz fotografa na ślub napisz do nas!
Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Sprawdzimy termin i przygotujemy ofertę

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KORZYSTAMY Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. O POLITYCE PRYWATNOŚCI I CIASTECZKACH PRZECZYTASZ – TUTAJ